Vložit nový dotaz

V archivu poradny najdete řešení mnoha problémů a s velkou pravděpodobností i toho Vašeho. Doporučujeme před napsáním nového dotazu vyzkoušet nejprve hledání.

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2013 CZ, Firefox 20.0, apod.).

Věnujte trochu pozornosti formátu textu. Nepište všechno velkými písmeny, nedělejte za každou větou tři vykřičníky či čtyři různé smajlíky. Než dotaz odešlete, přečtěte si ho po sobě ještě jednou a zkuste opravit případné gramatické chyby.

Nevkládejte obrázky ve formátu *.bmp ani obrázky celé obrazovky místo chybových hlásení (na zachycení obrázku aktuálního okna slouží Alt+PrnScr - viz návod). Obrázky můžete nahrát na libovolný image hosting nebo přímo sem.

Své konkrétní dotazy, požadavky na odsouhlasení či návrh PC sestav směřujte do kategorie "PC sestavy". Přitom se držte osnovy, uvedené zde.

Na problémy ohledně (nejen) PC her máme samostatnou poradnu hry.poradna.net. Směřujte proto své herní dotazy tam.

Pokud se vám podaří problém vyřešit, podělte se o postup řešení s ostatními. Registrovaní uživatelé by navíc měli svůj dotaz po jeho vyřešení označit jako vyřešený - k tomu slouží ikona zelené fajfky pod dotazem.

Uvědomte si, že lidé, kteří zde radí, tak činí dobrovolně a bezplatně. Slova "prosím" a "děkuji" rozhodně nejsou zbytečná.


[54.162.115.xxx], 23.07.2017 16:44, , 0 odpovědí (0 zobrazení), Nevyplňovat:

[b]…[/b] [i]…[/i] [url]…[/url] [quote]…[/quote] [code]…[/code] :-) €


TOPlist