Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevrit v programu :(

Zdravim udelal jsem banalni chybu, a uz nevim jak to dat do kupy. Instaloval jsem winrar a v comandru jsem dal ten spousteci soubor pravim otevrit v programu windows media center a jeste jsem mel zaskrtnuto tam dole to psani neco jako pro vsechny programi. Vysledek polovina ikon na plose vypada jako windows media center, kdyz kliknu napr. na iconu prohlizece 2krat se mi zapne media center. Nabidka zpet mi nejde(nenabydne se) ani reinstalace poskozenych souboru nefunguje, protoze nemuzu nic nainstalovat ihned se spusti media center. Napadlo me obnova systemu ale 1) nemam zalohu a za druhy opet se spusti media center. Prosim nevite co stim ?? ProBook 4730s windows 7 profesional 64bit. Dekuji

vubec nic nenainstaluju co ma priponu .exe je to celi na zpusob kdyz mas treba v pc dvd filmy a nechces je prehravat v media playeru ta zasrktnes ze tyto soubory to bude prehravat v necem jinem. Ja mam zaskrtnuto veskere .exe soubory spsutit v programu windows media center. Tudis zadna instalace mi ani nezapocne :(