Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programy po spuštění

Zdravím vás,chci se zeptat které programy po spuštění můžu zastavit a které nechat spuštěné?Potom ještě jedna otázka nevíte čím to může být že můj notebook je celý nějaký pomalý?Prostě pomalý starty,když chci třeba otevřít obrázek nebo když zapínám skype atd. tak je to nějaké pomalejší než dřív.Ten noťas je asi 14 dní po továrním nastavení a od tý doby to tak dělá.není to nějak extra pomalý ale býval rychlejší.Moc děkuji

nejspíš to nespouštíš jako správce, proto chybí výpis služeb.

nic zajímavého tam nevidím:
Lenovo\YouCam\YCMMirage.exe ... používáš kameru? když ne, tak zruš start toho softu.
Lenovo Registration\LenovoReg.exe /boot ... k čemu? chceš se registrovat v číně?
LockKey.exe ... co to máš?
Dolby Advanced Audio v2\pcee4.exe" -autostart ... dolby u notebooku? vtipné, ale budiž.
Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver\Application\iusb3mon.exe" ... to přece není ovladač usb3, jen nějaký monitor. k čemu?

zdaleka nejvíc paměti ti zabírají okna chromáka - odspywaruj si ho od podivných/nežádoucích doplňků.

kameru používám jenom na skype.Takže odškrtnout?
to registration odškrtnu.
To lockekey.exe sám nevím co to je ale muselo to tam být od začátku.To mám nechat?
to dolby advanced nemusí být?
usb 3.0 taky odškrtnout?
a ten chrom to je tím že jsem měl otevřených hodně stránek.Jinak doplňky tam mám jenom 2.Ten services když dám uložit jako html tak to potom otevřu a je to prázdné.

odškrtneš ve starteru - podobně jako v msconfig.exe. kdyby ti to k něčemu chybělo, jde to zapnout zpět.
když kameru požíváš ve skype, tak to nech, třeba to k něčemu je.

dolby: ovladač zvukovky tam máš, s ním to nesouvisí. zvuk z repráků ntb je prasečí, s ním nejde dělat nic. možná tím vylepšují výstup pro sluchátka, na zátěž notebuku to nemá vliv.

usb3 nesmysl není ovladač, podle názvu jakési oznamovátko do systray. já v notebuku žádnou extra blbost pro 3.0 nemám, systémová ikona funguje normálně.

a ten chrom to je tím že jsem měl otevřených hodně stránek

no nevím, ty velikosti mi připadaly příliš velké, odpovídalo by to zdechlosti notebooku.
ty dva doplňky prověř jestli jsou tím, za co se vydávají a nemůžeš bez nich žít.
nebo sleduj, jestli je notebuk trvale zdechlý, nebo až po půl dni surfování.

výpis services si můžeš zkontrolovat sám: v logu hijackthis se vypisují jen služby co nejsou od ms. výpis začíná "o23".

však jo,pokud by mi to chybělo tak to zapnu.A ten chrome mám 3 doplňky 1.AdBlock 2.avast!WebRep a 3.FVD Video Downloader.A tým zdechlosti notebooku máš na mysli co?Kdybych sem v tom vyznal tak vše co nepotřebuji,tím myslím ty sračky co tam nacpe výrobce atd.už dávno nemám.Teď když zapnu chrom tak ve správci úloh má nějakej 60000kb a v tým starteru kolem 125000kb.Tak teď nevím co je správně.Zatím děkuji za pomoc a rady

otom ještě jedna otázka nevíte čím to může být že můj notebook je celý nějaký pomalý?Prostě pomalý starty,když chci třeba otevřít obrázek nebo když zapínám skype atd. tak je to nějaké pomalejší než dřív.

můžeš zkusit cpuz, nebo mít při 2-monitorovém režimu spuštěný tmonitor - jestli není ntb zalepený prachem a nepodtaktovává se více než dřív.

2.avast!WebRep

na hovno, vypni to.