Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrušit konto outlook.com (dříve hotmail.com)

Mám takový dotaz, když chci zrušit konto mého emailu na outlook.com dám zrušit učet ale vyjede tohle.

Musíte zrušit všechny placené služby nebo účet služby Microsoft Points přidružený k vašemu účtu Microsoft.

No a dál mě to nepustí dřívě než nezruším přidružené služby k tomuto učtu.

Mám učet na Xbox Live který už tak 4 roky nepoužívám protože jsem xbox prodal, nemám tam žádnou placenou službu ale myslím že v tom bud problém, pokud dříve neruším učet na xbox tak se nehnu z místa. Nevíte jak na to, případně kdo měl s tímto stejny problém. Díky

No Však tohle já už četl

dostanu se nakonec vždy na tohle

Zavření vašeho účtu Microsoft
Zavření účtu ********@hotmail.com
Musíte zrušit všechny placené služby nebo účet služby Microsoft Points přidružený k vašemu účtu Microsoft.

Jak mám zjistit ke všemu je můj učet přidružený. Microsoft jen komplikuje lidem život takovýma s....

Microsoft jen komplikuje lidem život takovýma s....

A nekomplikujes si zivot sam? Proste tam email nech a nepouzivej ho. Nebo napis do MS, ze u nich mas email a chces ho zrusit a protoze ti to dle jejich navodu nejde, tak timto jim oznamujes, ze email rusis a oni nadale o tobe dle zakona nesmi zadne informace vest, pokud se ti jedna o toto.