Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Solidní herní pc za 20 - 30 000 +/-

Zdravím vás všechny,
chtěl bych nějakého šikovného človíčka zda na foru poprosit zda by mi dokázal poskládat nějakou solidnější herní sestavičku kolem 20 - 30 000.

Jednalo by se hlavně o herní PC tu a tam nějaký ty kancelářský krávovinky monitor mám nový s FullHD rozlišením jako dnes už většina lidí takže monitor nepotřebuji a OS vlastním WIN 8 64bit takže na tom se dá taky něco ušetřit.

Dávám přednost Intelu a Nvidea , ale ani AMD a ATI se nějak nebráním jen s tím nemám tolik zkušeností.

Pc si sám netroufnu sestavit takže ideální by bylo i sestavení a otestování.

Předem moc děkuji za vaše návrhy.

CPU: i5-3570
GPU: MSI GTX670
RAM: Kingston 2x4GB 1600MHz CL9
HDD OS: WD VelociRaptor 250GB
HDD Data: WD Caviar Blue 1000GB
Case: CoolerMaster Force 500 + 3x F12 PWM ventilátory
Zdroj: Enermax Triathlor 550W

"Zdarma Dead Space 3 na DVD za 1000 Kč + kupón ke hře Metro Last Light za 989 Kč + kredit do Free2Play her za 2800 Kč!"
"Dárek - voucher na stažení programů CyberLink PowerDVD 12, PowerDirector a PhotoDirector!"

Včetně sestavení a otestování, bez OS.

S touto nádhernou sestavou si zahraješ úplně vše na maximální detaily a garantuji ti, že jsem vybral jen ty nejkvalitnější komponenty.

Cena: 29.069Kč
Odkaz na sestavu: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_16NT0 11XQD011LVD011O1X011WQQ010TUP031NT801125F011MW0011 QQS0100BN011RAD01

Nepocitaje CASE co neni moc muj styl :-) je to v poho masina.S takovou sestavou se nemusis stydet rict, jo mam herni PC, I5 3570 se drzi a bude drzet jeste hodne let do predu, Zkladni deska MSI z77 g45 sem mel(sice ne gaming) s I5 a tento pocitac nic nezastavilo, protoze jsem to tak poskladane jiz mel, mohu ti rict ze lepsi sestavu jak napsal Eessencia nezezenes.
(v paradnich podminkach ti pojede i 3Dmonitor, nebo kdybys hrals v NVIDIA Suround na 3xmonitorech tak si zahrajes v klidku v priznivich podminkach);-)

Pochybuji že bude uprgrade potřeba. Na hry to vydrží ještě pěknou řadu let.
A co přijde potom nikdo neví, pravděpodobně byste si kupoval i novou desku, procesor, ramky (DDR4) a možná i tu grafiku.
Takhle ta sestava co jsem Vám navrhl je v pořádku a zvládne každou hru a určitě i budoucí (3 roky min.).