Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Úprava .exe souboru (jeho kodu)

Dobrý den

Udělal jsem si skript v autohotkey pro přemapování kláves pro jednu hru
Hra používá anticheat "Xtrap" (bohužel detekuje skript jako něco škodlivého)

Tak hledám program klidně i placený který dokáže překopat .exe soubor aby ho anticheat nedetekoval

Něco jsem našel (FUD Crypter) Ale přiznám se že nevím jak to přesně funguje a hlavně je věčina znich detekováno jako vir protože se to používá na hackování
A nenašel jsem žádnej kterej by se mi zdál důvěryhodný

Jestě jsem našel něco o programu (Hex Editor Neo) ale nevím jestli něco takového umí...

Předem děkuji za odpověd

Ano, si strasne mudry a vobec ta netrapi, ze nejaky program nema skadial vediet, co ty chces kde v nejakom jemu neznamom EXE subore zmenit. Pretoze to musis vediet ty. Logicke. Urobil si zo seba pekneho hlupaka. Gratulujem.

Dokonca si tak mudry, ze si urcite nevyskusal ani toto:

Compiled scripts can be reduced in size by about 20 KB by placing this smaller version of the AutoHotkeySC.bin file in your AutoHotkey\Compiler folder (overwriting the existing file of the same name). Any compiled script produced in this fashion will be dependent on MSVCRT.dll. Although this DLL is always present on Windows 2000/XP or later, older operating systems do not necessarily have it.

- vyzera to ze to kompiluje nejako inac a mohlo by to pomoct.

Ten tvoj FUD je akurat tak sifrovac hotoveho EXEcka. Antivir ti sice nebude potom kricat ze detekuje virus, no ten anticheat moze detekovat sekvencie dat v tvojom EXEcku aj nadalej.

A k zaostalosti - ked si tak vzdelany, preco sa vobec na nieco pytas? Ked mas cely FUD a veci okolo exe suborov davno nastudovane? A chcem normalnu fundovanu odpoved a nie dristy. Ukaz, ze si fakt tak vzdelany, akym sa robis, a mas dovod byt drzy.

Ta hra nesežere obyčejný spuštěný *ahk script, kde je třeba jen

#IfWinActive jmeno_hry
Space::S
RButton::W
#IfWinActive

Přece to vůbec nemusíš kompilovat do *exe.

Používám naprosto běžně, když mi možnosti bindování nevyhovují, nikdy žádný problém.