Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klávesnice si dělá co chce...

Dobrý den.můj problém je že si moje klávesnice dělá co chce např. když zmáčknu alt gr + v jako zavináč tak se mi to přepne do nějakého módu kde každé písmeno znamená něco jiného některé písmena mi píšou znaky jiné zase otvírají okna jako uložit jako (písmeno S) nebo mi zavírají prohlížeč (W) nebo třeba ani nemám zapnutý caps lock a zmáčknu shift a najednou mi to nechce přestat psát velkým i když mám caps lock vypnutý, zatímco když ho mám zapnutý tak mi to píše i tak malým.... je to k pos***í ..... ted jak jsem napsal ty hvězdičky tak se mi to zas přepnulo na nějaké kliky háky a musel jsem to (asi se to resetne) Ctrl+alt+delete.
mám notebook hp pavilion g / Windows 7 32 bit.Prosím o pomoc asi jsem někde změnil nastavení nebo já nevím.Vir tam asi není projížděl jsem to antivirákem firewall je zapnutý defender taky.Za každou radu budu moc vděčný.

nebo jak aspoň zresetuju klávesnici a všechna nastavení týkající se klávesnice. Pro doplnění klávesnice není zničená zkoušel jsem zapojit druhou a dělá to samé.