Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 nová instalace bez cd, kde dříve byl.

Zdravim, potřeboval bych poradit.
Dříve když jsem si koupil NB tak jsem tam měl samozřejmě Windows 7 x64, ale postupem času se různé věci pokazily a ten původní originální windows 7 již na pc nemám.

Takže by jsem se chtěl zeptat jestli je možné stáhnout někde verzi windows 7 z oficiálních stránek a potom tam zadat třeba ten windows kód, který je na spodní straně nb.

Je to možné? Někde jsem slyšel že to jde.

Můžete mi kdyžtak někdo poslat stránku, kde to je popsané?

Díky.

Nemám, myslel jsem, když jsem notebook kupoval tak tam byl win7 a koukal jsem, že snad u všech notebooků je ze spodu nějaké číslo, které patří k Windowsu tak jsem si myslel, že by to třeba tím šlo potom aktivovat.

Poďla otázku súdim, že mal na ntb predinštalovaný OS od výrobcu, len s nálepkou bez disku. Keď je to na ntb predinštalované, treba zavolať na podporu microsoft, nadiktovať sériové číslo a oni ti obnovia licenciu - ty už len stiahneš win 7 (napr.voľne dostupnú verziu na 30 dní) a aktivuješ ju tím čislom.