Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto OT-set concept

Ahoj,
co říkáte na tento set spotřebičů? Potřebuje poradit s výběrem za malý peníze
SET CONCEPT - etv2460+sdv3360+mnv3560+opv3260+mtv3017

ETV-2460 Multifunkční elektrická trouba vestavná 60 cm
Výška: 595 mm
Šířka: 595 mm
Hloubka: 580 mm
Příslušenství: 1x hluboký, 2x mělký plech, rošt
Objem: 56 l
Energetická třída A 8 funkcí 5 zásuvných úrovní 3 skla
LED displej
Digitální programátor -4 tlačítka 2 zamačkávací knoflíky
Nerez, vnitřní materiál černý smalt
Speciální úprava nerez povrchu proti otiskům prstů
Osvětlení (i při vypnuté troubě)
Zobrazení denního času
Ochlazovací ventilátor
Chlazení dveří
Funkce rozmrazování, minutky, časovače
Dětská pojistka
Tepelná pojistka
Zobrazení doby pečení
Akustický signál
Nabídka teplot 50-250 °C
-------------------------------------------------- --
Concept SDV 3360, Sklokeramická varná deska
Popis produktu:
Dopřejte si rychlé vaření se speciálními varnými HI-LIGHT zónami, které hřejí téměř okamžitě.
Důvody proč se rozhodnout právě pro vestavnou sklokeramickou desku Concept SDV-3360:
Tato vestavná sklokeramická deska SDV-3360 Vás jistě zaujme praktickým dotykovým ovládáním.
Speciální topná tělesa varných zón HI-LIGHT se dokáží rozehřát na maximum během několika málo sekund.
Ukazatel zbytkového tepla –H- Vás ochrání před nepříjemným popálením. Signalizuje zbytkovou teplotu varné zóny i po jejím vypnutí.
Jestliže si chcete přímo navolit čas, po který chcete vařit, určitě využijete možnosti funkce zpožděného vypnutí.
Rozšířená záruka CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za Vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.
Technické parametry:
Výška: 50 mm
Šířka: 590 mm
Hloubka: 520 mm
Sklokeramika
V příslušenství čistící škrabka
Dotykové ovládání
Ukazatel zbytkového tepla - H
Bez rámu, kolmé zabroušené hrany
4 varné zóny
Funkce automatického vypnutí - EXTRA BEZPEČNÁ
Funkce zpožděného vypnutí
Akustický signál
Ovládací panel vpředu uprostřed
Dětská pojistka
Ukazatel zapnutého stavu
Záruka: 2+1
Detailní popis:
Rozměry pro vestavbu (vxšxh): 46 x 560 x 490 mm
Hlavní vypínač
Přední levá plotna: kruhová HI-LIGHT
Průměr přední levé plotny: 200 mm
Příkon přední levé plotny: 1800 W
Zadní levá plotna: kruhová HI-LIGHT
Průměr zadní levé plotny: 165 mm
Příkon zadní levé plotny: 1200 W
Zadní pravá plotna: kruhová HI-LIGHT
Průměr zadní pravé plotny: 200mm
Příkon zadní pravé plotny: 1800 W
Přední pravá plotna: kruhová HI-LIHGT
Průměr přední pravé plotny: 165 mm
Příkon přední pravé plotny: 1200 W
Max.příkon-el.: 5500 - 6600 W
Hmotnost: 9 kg
Napětí: 220-240/400 V 2N ~ 50/60 Hz
-------------------------------------------------- ----------
Concept MNV-3560, Myčka nádobí vestavná s předním panelem, 60 cm
CONCEPT představuje myčku nové generace MNV-3560. Osloví Vás především velice praktickým třetím košem pro příbory, zvýšenou kapacitou, nízkou hlučností a energetickou úsporností.
Důvody, proč se rozhodnout právě pro vestavnou myčku nádobí CONCEPT MNV-3560:
Pokud půjdete nakupovat myčku, jednou z vlastností, které budete posuzovat, je hlučnost. Myčka MNV-3560 Vás překvapí velmi tichým chodem v úrovni 47 dB (A)
Důležitým prvkem ukazujícím kvalitu myčky je dvojité jištění úniku vody - DOUBLE SAFETY SYSTEM, který se skládá z dvojité stěny hadice a čidla Aquastop, které kontroluje, zda voda neuniká, kam nemá. Pokud taková situace nastane, čidlo zastaví provoz myčky a uzavře přívodní ventil. Dalším bezpečnostním prvkem je plovákový senzor na spodním krytu myčky, který odčerpá přebytečnou vodu při nebezpečí přetečení.
Každý se dnes snaží ušetřit co nejvíce peněz, a proto zajisté u myčky MNV-3560 oceníte velmi úsporný režim elektrické energie s maximální účinností mytí a sušení - AA.
Velkou výhodou této myčky je možnost nastavení ECO programu, který spotřebuje minimum vody a elektrické energie.
Myčka MNV-3560 vyniká funkcí polovičního plnění, která spotřebuje méně vody a elektrické energie pokud nemáte plně naplněnou myčku.
Myčka MNV-3560 nové generace přichází s praktickým třetím košem pro příbory a také se zvýšenou vnitřní kapacitou, kam je nyní možné umístit 14 sad nádobí
Rozšířená záruka CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za Vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.
Technické parametry:
Výška: 815 + 70 mm
Šířka: 598 mm
Hloubka: 570 mm
AA, program ECO
6 programů
Hlučnost: 47dB (A)
Spotřeba vody: 12,5 l
Spotřeba energie: 1,04 kWh
14 sad nádobí
Teploty mytí: 40-65°C dle programu
DOUBLE SAFETY SYSTEM
Možnost nastavení horního koše
Třetí koš na příbory
Horní ostřikovací tryska
Odložení STARTU mytí o 3/6/9 hodin
Skryté ohřívací těleso
Výkon ohřívacího tělesa: 1800 W
Příkon: 1760-2100 W
Napětí: 220-240 V ~ 50 Hz
Záruka: 2+1
Detailní popis:
Rozměry pro vestavbu (vxšxh) : 815 x 598 x 570 mm
Rozměry zabaleného spotřebiče (vxšxh) : 880 x 635 x 620 mm
Hmotnost: 43 kg
Možnost výškové instalace zepředu
Otočná ramena
Servisní diagnostika
Spodní koš
Rozvírací košík na příbory
Trojitá filtrace
Nerez panel
LCD displej
Zobrazení na displeji: čas + ikony
Ukazatel nedostatku soli, leštidla
Ukazatel ukončení mytí
Funkce polovičního plnění
1,5 m dlouhá přívodní hadice
1,3 m dlouhá odtoková hadice
Nastavitelnost tvrdosti vody
Možnost přívodu studené nebo teple vody (max.60°C)
Násypka na sůl
Referenční program: Economy
Interiér nerez/stříbrná
Co si myslis naco asi mame kutilsku poradnu? (fleg)

loading...

-------------------------------------------------- ----------------------------
Concept, OPV 3260 Odsavač par výsuvný, 60 cm
Výsuvný odsavač par je velice elegantní a praktickou variantou klasického odsavače s minimální prostorovou náročností, proto je vhodný i pro malé kuchyně. Nerezová přední lišta s kolébkovým přepínačem umožňuje snadné ovládání.
Důvody, proč se rozhodnout právě pro výsuvný odsavač par Concept OPV-3260:
Výkon je nejdůležitějším parametrem odsavačů a měl by odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti. Výsuvný odsavač par značky Concept OPV-3260 Vás překvapí výkonem 320 m3 za hodinu.
Model OPV-3260 je vybaven dvěma praktickými kovovými filtry proti mastnotám, jejichž údržba je velice snadná a životnost neomezená. Pokud nemáte možnost odvést páry ven, můžete zvolit namísto klasického odtahu systém recirkulace s užitím 2 uhlíkových filtrů, které lze dokoupit (kat.číslo: 61990005).
Rozšířená záruka CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za Vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.
Technické parametry:
Výška: 175 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 310-470 mm
Příslušenství: zpětná klapka
Nerezová přední lišta
Možnost horního odtahu nebo recirkulace
Kolébkový přepínač
2 stupně výkonu
Max. výkon: 320 m3/hod.
Max.hlučnost na nejvyšším stupni 57dB (A)
Žárovka 40 W
2x kovový filtr proti mastnotám
Průměr odtahu: 120 mm
Záruka: 2+1
Detailní popis:
Volitelné příslušenství: 2x uhlíkový filtr 61990005
1 motor/ventilátor
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky: 650 mm
Minimální vzdálenost od plynové varné desky: 750 mm
Výkon odsávání do komína: 1/240, 2/320 m3/hod.
Hlučnost při odsávání do komína: 1/52, 2/57 dB(A)
Výkon odsávání recirkulací: 1/215, 2/295 m3/hod.
Hlučnost při odsávání recirkulací: 1/54, 2/58 dB(A)
Rozměry pro zabudování (vxšxh): 133 x 560 x 272 mm
Netto hmotnost: 5,9 kg
Napětí: 230 V ~ 50 Hz
Příkon: 150 W
Délka přívodního kabelu: 2,2 m

-------------------------------------------------- ---------------------------
Concept MTV-3017,Mikrovlnná trouba vestavná 17 l, včetně rámečku
Zvolte si z osmi přednastavených programů nebo vyberte přímo fáze, které jsou k přípravě pokrmů potřeba, s jednoduchým ovládáním a atraktivním designem této mikrovlnné trouby. Vaření pro Vás už bude časově nenáročnou a příjemnou záležitostí.
Důvody, proč se rozhodnout právě pro vestavnou mikrovlnnou troubu Concept MTV-3017:
Mikrovlnná trouba MTV-3017 je velice chytrým programátorem. Jelikož příprava vybraných druhů pokrmů vyžaduje více fází, můžete si na tomto pomocníkovi zvolit, které fáze při přípravě pokrmů použít. Například dlouhé, mírné vaření s krátkým intenzivním vařením na konci, nebo rozmrazování a následné vaření.
Možnost kombinovat gril s mikrovlnným vařením Vám nabídne mnoho možností, jak chutně připravit pokrmy.
Atraktivní nerezový design je doplněn o prvek, díky kterému nemusíte mikrovlnnou troubu čistit pokaždé, když na ni sáhnete. Nerezový materiál je nastříkán speciálním lakem pro snížení viditelnosti otisků prstů.
Rozmrazování je dnes již velice rychlou záležitostí. Stačí zadat hmotnost rozmrazovaného pokrmu nebo čas, po který chcete rozmrazovat a ostatní potřebné už vykoná mikrovlnná trouba.
Dětská pojistka zabrání Vašemu dítěti, aby spustilo ohřev bez Vašeho dohledu.
Rozšířená záruka CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za Vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.
Technické parametry:
Výška: 325 mm (bez rámečku)
Šířka: 460 mm (bez rámečku)
Hloubka: 340 mm (bez rámečku)
Příslušenství: nerez rámeček RMT 3017, nerez grilovací stojan
Objem trouby: 17 l
Mikrovlnný výkon: 700 W
5 stupňů výkonu
Funkce: gril, mikrovlnný ohřev
Typ grilu: Quartz
Výkon grilu: 1000 W
8 přednastavených programů
Funkce vícefázového vaření
Tlačítkové ovládání
Úprava proti otiskům prstů
Dětská pojistka
Průměr otočného talíře: 245 mm
Časovač až 95 minut
Funkce rozmrazování
Rychlý START
LED displej
Napětí: 230 V ~ 50 Hz
Příkon: 1150 W
Záruka: 2+1
Detailní popis:
Barva: nerez
Interiér: nerez
Rozmrazovací programy dle váhy nebo dle času: 0,1 - 2 kg nebo 5 sec. - 95 min.
Vnitřní rozměry s talířem (vxšxh): 195 x 280 x 280 mm
Rozměry zabaleného spotřebiče (vxšxh): 375 x 510 x 385 mm
Rozměr rámečku (vxšxh): 383 x 595 x 20 mm
Rozměr pro vestavbu (vxšxh): 325 x 460 x 320 mm
Hmotnost: 12,2 kg
Dvířka se 2 skly, otevírání do boku
Elektronické hodiny
Zvuková signalizace ukončení ohřevu
Vnitřní osvětlení
Výborná viditelnost okénkem dovnitř
Proudová pojistka
Hlučnost: < 63 dB (A)