Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladac na router

Ahoj tak mam doma router ku ktoremu som dostal aj instalacne cedecko kde som si ho krok po kroku a velmi jednoducho nastavil ... lenze problem je ze som to CD niekde stratil a teraz ho neviem nastavit ... nevie niekto kde by som si vedel stiahnut ten ovladac v CZ/SK jazyku ? ... pozeral som na internete tie ovladace ale je ich tam vela a neviem konkretne ktory to je ...
Konkretny model : Linskys WRT160N V3

Za pomoc Dakujem :)

následující řádek zkopíruj do schránky (ctrl+c), zmáčkni Win+R (Start-spustit), napiš CMD, klepni enter a vlož jej do příkazového řádku (pravé tlačítko a "vložit"). Otevře prohlížeč na stránce routeru.

FOR /F "TOKENS=3 DELIMS= " %G IN ('route print ^| find " 0.0.0.0"') DO start http://%G

edit: nebo klikni na soubor v příloze níže (gw.bat):