Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový herní PC

Zdravím scháním pc do 20-21 tisíc a na czc.cz sem si poskládal sestavu která by mi asi stačila tu máte odkaz prosil bych nějakého odborníka který by řekl na jakou frekvenci by šel přetaktovat procesor a jestli by vše fungovalo na plný výkon děkuji a pokud ne tak doporučit nějakou lepší sestavu :) díky

nebudu hodnotit skrin, nevidel jsem vnitrek.

mas spatne zdroj!!! opravdu je nutne koupit poradny zdroj (nejlevnejsi jsou Seasonicy).

pasta je v baleni chladice, nema cenu kupovat zvlast

jinak OK.

to jsem si ani nevsiml

---

pro tazatele, pokud nemas penize, tak se da v PC hrach zit i se 4GB RAM, ale se spatnym zdrojem fakt ne, odpali ti to desku, mozna disk a pak sem prijdes brecet, co s tim a radu uz zadnou nedostanes, protoze na to zadna rada neni.