Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak nastavit wifi router

Zdravím podruhé, chci se zeptat jak nastavit wifi router. Podle návodu mi to nejde, nechce se mi nainstalovat Easy Setup Assistant a když jsem koukala na youtube, že stačí napsat do vyhledávače číslo výchozí brány a to mi také nejde. Nevím proč ale když to číslo do vyhledávače zadám tak mi to napíše spojení přerušeno. Podle návodu mě to odkazuje na stránku tplinklogin.net a říká mi že sem mám kamsi přihlásit, ale nevím kam, protože tam žádná políčka na přihlašování nejsou. Jinak zapojený do modemu a v pc to mám a všechny kontrolky svítí tak zapojený to mám určitě dobře. Wifi je typ TP-LINK. Děkuji

no jestli se ip adresa vloží tam kde byla ta původní...já když nastavím získat ip adresu automaticky tak mi všechno zmizí a políčka jsou prázdná a tudíž mi nefunguje net ale jen wifina. Poté zadám do adresy 192.168.0.1 zadám heslo i jméno admin a pak dělám vše podle návodu, restartuji a ip adresa nikde...Tak zase musím zadat ip adresu,masku podsítě,bránu atd podle smlouvy aby mi šel internet.