Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava

Zdravím
Potřeboval bych sestavit herní sestavu (nejlépe do 18-19 tisíc). Chtěl bych aby sestava zvládala i náročnější hry.
Předem děkuju

ono to je všechno o kompromisech - pokud máš v plánu něco přišetřit v budoucnu, dá se dočasně ušetřit na chlazení (boxový chladič dostaneš tak jako tak) s tím, že chladič CPU a přídavný fofrník si dokopíš později. Vyměnit CPU nebo GPU za lepší model bez finanční ztráty nejde.