Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poskládání PC 25 000 Kč

Prosím o poskládáni herního PC s procesorem I7 (ne žádný šmejd). Chtěl bych jenom SSD HDD 100-130GB (120GB asi). Lepší chladič pro případné taktování.
Ram 8GB-16GB (1 600 HZ+)(stačí i 8 GB). Nějakou kvalitní grafiku. Bedna PC stačí obyčejná. + Obrazovku 24 Palců. Bez mechaniky, Windowsu a bez obyčejného HDD.

Místo i7 bych doporučil i5 3570k, který je levnější, má srovnatelný výkon. Navíc pokud máš v plánu taktovat, tak i7 s otevřeným násobičem vyjde skoro na 8.000,- a se všemi tvými požadavky se pak musí na dalších dílech šetřit. Mohu se zeptat, k čemu potřebuješ SSD s kapacitou 120 GB ? Na systém stačí menší kapacita a na kvalitní HDD, např. WD Caviar Black pak můžeš mít na hry a zbytek dat. Pochopil jsem to tak, že mechaniku a HDD máš ze starého PC.

Kamarád má i5 3570k nataktovaný na 4GHz. Ale i bez taktování má i5 skvělý výkon. Já hraju BF3, Crysis 3 a to mám jen Core 2 Duo s 2,9 GHz.
Za sebe jsem dal dohromady tuhle sestavu:
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_18XV0 10WXU011VE2011LIS011PMC011L5X010WV8011ZUW01188U01

Podle mě minimálně 2 roky rozjedeš všechny hry na nejvyšší detaily. ;-) Možná i déle, nikdo neví, jak budou hry náročné.
Já do své skoro 4 roky staré sestavy dokoupil pouze grafickou kartu s čipem GTX560 a zatím rozjedu vše. :-)