Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven

Tuhle větu vídám denně milionkrát, Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven. Ovladač zobrazení NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 320.49 přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven. Počítač mám nový, takže nevím proč blbne, zkoušel jsem už vše co umím: Aktualizovat hardware, GeForce nebo přeinstalovat NVIDIA a už nevím. Pokaždé, když se mi to stane, tak mi zčerná obrazovka, ale hned zas naskočí, jenže se vypnou všechny hry a internetový stránky neodpovídají...

Moc prosím poraďte mi...

GPU: GeForce GTX 550 Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz
Pamět: 7,98 GB RAM
Aktuální rozlišení: 1920x1080, 60
Verze ovladače: 320.18
Operační systém: Microsoft Windows 7 Home Premium

Mě to dělá to stejný ve SLI, když jsem v nějaké hře, která využívá obě grafiky a vlezu na plochu. Jedna grafika se ve windowsech zase vypne a jak chci najet zpět do hry, tak se zapne ta druhá grafika, hra spadne a jak říkáš Ovladač zobrazení NVIDIA bla bla bla bla bla bla obnoven. Dělá mi to na té stejné verzi driverů, tak zkus downgrade, taky se na to chystám :-)