Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stlačený vzduch, jak se s tím vůbec zachází ?

Zdravím poradnu, dneska si chci koupit toto: http://www.originalky.cz/Ostatni-zbozi/Clean-IT-st laceny-plyn-400ml.html?listtype=search&searchparam =stla%C4%8Den%C3%BD, protože mám zanesenou grafiku a kompletně pc, s tím stlačeným vzdchem se zachází tak, že prostě najdete správné místo, odkud se to vyfoukne, a pak následně vysaje luxovačem ?

hlavně to nedělej doma, protože tě pak ten, kd oto bude uklízet, nebude mít rád. :-)

v podstatě: najít si výstup a vstup vzduchu, nejprve foukat proti tahu ventilátoru (tj. do "výfuku"), následně po směru (do vstupu, nebo přímo na ventilátor). Nemusím psát, že se to dělá při vypnutém PC.. ]:)

Vidím, že návody už jsou potřeba opravdu na všechno, fakt jsem se pobavil :-D A já stále nechápal, proč návody pro Amíky jsou tak obsáhlé a pomalu na všechno, ale vidím, že už to je potřeba i tady :-) Holt dnešní generace mě čím dál více přesvědčuje o tom, že přísloví zlaté české ručičky dostává pěkně na prdel a nebude dlouho trvat a bude platit zlaté čínské ručičky...