Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr zákl.desky potřebuji to vědět,dnes to chci objednat.

Ahoj.
Nevím jakou zákl. desku si mam vybrat v čem je rozdíl cena je stejná.

Zde:
http://www.alza.cz/msi-760g-p43-fx-d347837.htm#pop is
http://www.alza.cz/asus-m5a78l-m-lx-v2-d276115.htm #popis

A procesor zda postačí:
http://www.alza.cz/amd-athlon-ii-x2-280-d393481.ht m

Jenom jaký je rozdíl mezi AMD a Intelem někteří mi říkají že AMD se přehřívá časem a je pomalejší a u intelu je to furt stejné i když je starý 6let díky ..

A k čemu to zázračné má být?! Rozdíly jsou popsány jak u prodejce v popisu, tak u výrobců těch desek. Prvý rozdíl už od pohledu jsou různé rozměry desek. Na druhý je vidno prastarý čipset z doby krále Klacka. CPU je též postarší.

Znáte takové staré přísloví: "Bez peněz do hospody nelez!"?
I když je tu extra kategorie na sestavy, tak stejně, co kdybyste prozradil ostatní komponenty a kolik ráčíte na ZD a CPU mít? HW nároky aplikace uvádí výrobce aplikace.

:D já jsem měl zákl.desku s procesor ta mi vyhořela ..procesor byl skoro stejný měl jsem také intel 2x3Ghz 4mb a rozjel jsem crysis 3 na plný detaily...Tento procesor co jste mi poslaly je skoro stejný zákl.deska to nevim..Ale ptám se rozjede mi ten pracák crysis 3?

to ta úsporná verze je o tolik pomalejší? asi je to jedno podle min. požadavků to spustí a hrát to snad pude kolem 35fps na low, ale nechtěl bych.
za 1300,- lepší není, ještě mě napadla AMD alternativa a odemknout čtvrté jádro, ale to by musel mít sakra štěstí (jj je to zastaralý :-D) amd-athlon-ii-x3-450, msi-970a-g43 a taky AM3+:x: