Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubory .BIN a .CUE , co s tím, jak rozbalit, použít?

Stáhla jsem si hru zabalenou v desítkách RAR balíčkách. Extrahovala jsem na dva soubory .BIN a .CUE . Nevím jak dál :.( , čím to mám rozbalit nebo co s tím dělat, aby se dala hra vůbec nainstalovat. Soubor .BIN má velikost 657 MB a soubor .CUE má velikost 1 KB . Pomůže mi prosím někdo, co s tím? Děkuji předem...

Všechno to zní moc pěkně, ale musíte pochopit, že snažit se vám pomoct rozchodit pirátský software není dobrou vizitkou pro tento server. Vůbec vám nechci sahat do svědomí, ale v tomto případě by bylo lepší využít tiše služeb Googlu a najít si potřebné informace sama.

Podle me teda cyklicka redudantni chyba pri instalaci hry vubec neznamena ochranu, ale to, ze ten .bin je chybny. Podle me jsou v tom .binu nekorektni udaje. (napr. ten co ten image delal z cedecka nedokazal prejit pres ochrany)
Takze myslim, ze si tu hru nezahrajes.

Kdyby tam byla ochrana, kterou bys potrebovala obejit, tak by ti to nejspis hodilo nejakou hlasku ze CD je neplatne, nebo to primo napise, at vlozis originalni CD.

Jo a jak tam mel nekdo poznamku, ze tak jako tak je to piratsky soft, tak to je minimalne sporne. Pokud uz se hra neda nikde koupit (autor uz z ni zadne dalsi penize neuvidi) myslis, ze mu vadi, ze si to nekdo stahne? Kdyz by clovek chtel byt opravdu "dokonaly", tak staci napsat autorum meila a verim, ze by nic nenamitali. Samozrejme pokud ma prava na hru takova EA apod., tak ty z principu takove povoleni nedaji, respektive nejakej manager to neda, ten co se s tim programoval by povoleni dal a otazka je, kdo je skutecnej autor, ze :?: