Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akcelerace více GPU/monitorů

Zdravím lidi mám takový laitský dotaz .. v nastavení nvidia control panel mám na výběr tohle Akcelerace více GPU/monitorů - Režim výkonu jednoho monitorů ,více monitorů , kompability .. Potřebuji to nastavit na co největší výkon .. používám jeden monitor .. takže asi řežim výkonu jednoho že ? :DD Říkam chci co největší výkon na kvalitu kakám :) .. Díky moc

"DD Říkam chci co největší výkon na kvalitu kakám" to mi pripomina moji malou dcerku co rika to je KAKA :)
- akcerelace vice(multi-gpu) je SLi, nastaveni vice grafickych karet dohromady.
- multi-monitor(Surround) se pouziva pri zapojeni vice monitoru na jedno PC.
- Jestli ani jednu vec nepouzivas, tak muzes nechat originalni nastaveni, protoze sahat na to je KAKA :)