Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysvetleni FPS u meho PC?!?

Ahoj chci se zeptat protoze to opravdu nechapu...spis nechapu v cem je problem.
Kamarad ma PC a hraje na nem BF3 ma AMD 640 X4 3.0Ghz DDR3 1333Mz a GTX460.
Ja mam stejne CPU(AMD 640 X4 3.0Ghz jen mam DDR2 Mhz 667Mhz ale mam lepsi GK GTX650Ti.
Mam preinstalovane W7 Home Premimum nemam tam zadne kraviny atd...ale i tak kdyz mam u BF rozlisnei 1680x1050 a hraju na LOW bez AA atd....mam nizsi FPS nez kamarad co hraje na stredni....a rikam si FTW?????

BTW nic se mi neprehriva a s PC je vsechno ok....ale tohle opravdu nechapu...
:FPS berte tak ze kdyz prijdu ke kamaradovi uz jen podle oci poznam ze jemu to bezi perfektne a mne ne....

Vsechno na PC mam nainstalovany jak ma bejt...jinak GTX460 je Twin Frozr II Talon Atack a ja mam GTX650Ti Cyclone.Podle benche mam mit grafiku o neco lepsi...ale i tak kdyby byla stejna tak by snad mela mit vic a nebo i stejne FPS jeste pri nizsim rozliseni a detailech(kamarad hraje na FullHD)

Grafika ma nejakeho VYROBCU, a nejake OZNACENIE MODELU. ziadne cyclone ani frozr ani super hyper truper ale vyrobca + modelove cislo.

Tak asi vsechno na PC nainstalovany nemas jak ma bejt. Ovladace chipsetu jake odkial? Ovladace grafiky jake odkial presne? Jake presne ma Win kamarat a jake mas ty?
Kolko ma FPS on a kolko mas ty? Neriesis nahodou FPS vyssie jak VSync? (=kto ma vacsieho bez akehokolvek vyznamu?)
Alebo mozes tam mat viry, alebo spomalovacie antiviry (odinstalit) alebo obe veci.

GTX 460 je od MSI a GTX650Ti je tez od MSI...coz jsem ale cekal ze tu SNAD psat nemusim...
vsechno instalovane mam ...grafika z netu od Nvidie...a chipset ze stranek vyrobce.Win mame stejny(W7 Home Premium 64bit)
Viry tam nema bylo to stejne i po preinstalaci PC...

Opravdu je vse v poradku...a opravdu si nejak neumim vysvetlit proc...ostatni hry bezi tak ze je grafika poznat ze je lepsi...jen BF 3 moc ne...ne tedy ze by se to nedalo hrat...ale kdyz uz tak uz...

NN VSync vzdy vypinam...60Hz monitor mam...
Ty FPS tezko rict...jak kde na jake mape 30-40-50 atd...je to dost nerovnomerne...ale kamarad ma proste konstatni FPS(nevim kolik presne) ale pri pohledu zadne propady(o par FPS) a vse bezi plynule...takze tipuju cca 40FPS+ stale mozna i vice.