Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google hláška We're sorry...

Dobrý den. Před chvíli se mi na googlu, když jsem chtěl něco vyhledat, objevilo tohle:

We're sorry...
... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.

Vůbec nevím, co s tím mám dělat. Prosím pomocte.

Pokud máš sdílenou IP adresu, tak ano. Stejný poskytovatel nemusí nutně znamenat stejnou IP adresu.