Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se dostat do biosu

Mám problém se dostat do biosu abych mohl nastavit v biosu boostování a tak přeinstalovat pc. Když restartuju pc máčkám delete jak o závod a vždy mi naběhne jen nabídka jestli chci spustit windows 7. (ani zminka o biosu)
Když dám že ano chci spusti win7 tak po stačení enteru zase mackam delete ale nic. Jen naběhne načítaní systému. Zkoušel jsem i jiné klávesnice ale jedína delete se dostane tam jak jsem výše popsal. Díky za rady.

Zapnes to, najprv nemackas nic len sledujes LED na klavesnici, prebliknu? Ak ano tak mackas Del ihned po prebliknuti. Ak ne tak mas blbo zapojenu klavesnicu alebo nejaky problem s klavesnicou/BIOSom (mozes skusit aj clear cmos)

Ked sa objavi logo mozes zmacknut Esc, aby zmizlo a budes vidiet dole napis ze co mas mackat. Vzhladom na to ze monitory su cisnke sracky co potrebuju 2sekundy aby sa vobec spamatali ze je nejaky signal na vstupe, tak musis mackat to Esc alebo Del este ked nic nevidis, ptz obraz uz tam je, len cinsky monitor robil dement.

Jak preblikla tak jsem mackal opet delete zase to najelo do spravce spusteni win, potom jsem zkusil f8 to zase najelo do rozsirenych moznosti tam byla i oprava systemu tam jsem to zkusil jesti tam ten bios nebude. Nebyl ale zato tam byl prikazovy radek, napadlo me jestli pres ten radek nespustim bios nejakym prikazem. (/bios nejde :D)

USB nebo PS/2? Kdysi, dávno tomu, odešla mi klávesnice a byl jsem "podarován" genitální klávesnicí, dokonce v krámech byl ten typ za poměrně vysokou cenu. Hnus všech hnusů! Nejistý stisk, občas se to neuráčilo "vyloudit" písmeno, atd. Koupil jsem si normální Chicony a tu genitální sv*ni jsem brutálně před odnesením do speciálního kontejneru rozmlátil.

Stačilo zmáčknout Del na numericke klávesnici.

Hezký podraz.