Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na trojske koně

Ahoj mám problém v počítači, počítač se divně chová a potřeboval bych ten nejlepší program na odstranění trojských koní, mám Avg ale jsou i programy který běžný antivirový program nenajde, mohu se zeptat jaký? děkuji moc :).

To je v jeho případě úplně jedno. Četl jsi určitě některý ze stovek jeho "problémových" příspěvků/dotazů. :-)
Mám podezření, že se ještě z té války 1944 úplně nezotavil.

Zatknout a zastřelit(TM) administrátora, zazálohovat data a přeinstalovat. Předpokládám tak zabreberkovaný os, že tohle by bylo nejrychlejší a nejčistší řešení, pokud není předem vytvořit obraz čistého os.