Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vytvořit aplikaci pro Windows

Dobrý den, chci se zeptat, jak se dá vytvořit libovolná aplikace pro windows. Ale ne přes nějakou aplikaci která mi dá do kompu trojáka nebo mi požkodí registry, prostě nějaký program který prověřil microsoft. Děkuji nebo neděkuji, protože jsem musel dvakrát přeinstalovat win7 starter, kvůli nějakýmu pos...... oceanikovi.

To je na hovno! prdím na to. já to totiž nepochopím. KONEC DISKUSE jak vytvořit aplikaci

Takhle se laskavě chovej jinde. Jestli svoje myšlenky nedokážeš vyjádřit bez použití nadávek, nic nepiš. (DWarf)

- Zkratka aplikace se vytvari v urcitem jazyce JAVA, Visual B., C , C+, C++, atd viz. vise (nepocitaje FORTAN, COBOL ktery je vyuzivany spise pro spracovani velkeho mnozstvi DAT)
- Tu aplikaci napises, nasledovne to bude prelozeno do 001001 a odeslano do CPU kde se ty DATA spracuji(vykonaji)