Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE10 - Nová záložka

Ahoj,

když otevřu v IE10 novou záložku, tak tam mám prázdnou stránku. V možnostech internetu jsem nastavil sice že při otevření nové záložky se má otevřít domovská stránka. Což funguje jen, když se PC nerestartuje. Při restartu či zapnutí PC se to opět vrátí do předešlého stavu, tzn. opět se mi otevře prázdná stránka, když dám otevřít novou stránku.
A u Google Chrome se mi zas při nové záložce otevře vyhledávání mysearch.avg.com i když to také přenastavím, tak to je k ničemu :(
OS mám Win7.

Nevíte, co to je za problém a jak to nastavit natrvalo?

Díky

To, ze se otevre domovska stranka pouze poprve po startu programu je normalni a standardni chovani. Nevuim, proc by se mela po kazdem otevreni nove zalozky zobrazovat domaci stranka.

To, ze se ti zobrazuje MySearch na nove strance v Chrome je zase dano tim, ze sis nainstaloval MySearch toolbar. Pokud jej odinstalujes, zacne se to chovat normalne.