Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem pri spusteni xp

zdravim,
pravdepodobne se mi podarilo chytit na pc virus, pri spousteni systemu mi vyskoci hlaska chyba pri nacitani souboru C:\DOCUME~1\alluse~1\dataap~1\orcbhebrvgbewstnqhi. bfg uvedeny modul nebyl nalezen. jakmile to odkliknu zustane mi totalne prazdna plochana ktere nelze nic delat. pri spusteni v nouzovem rezimu to hlasi stejnou chybu. zkousel jsem take pomoci pusteni v ms dos vratit stav podle starsi zalohy a take to nepomohlo...
takze shanim nekoho kdo by vedel co s tim a pripadne poskytnul navod pro amatera jako ja abych to spravil nejak. operacni system windows xp service pack3

antivirak tam nemam nainstalovany a nemam nejmensi tuseni jak ho tam dostat..zkousel jsem avg podle 226386 pres usb ale pri spousteni mi to pise an operating system wasnt found try disconecting any drives that dont contain an operating system takze musim vyndat usbcko a zase jsem tam kde sem byl

Zdravím,
peru se se stejným problémem. Složitě se dostanu na internet ale jinak na prázdné ploše nefunguje nic. Dostanu se do dokumentů jen přes Správce úloh zadáním a spuštěním nové ůlohy "explorer.exe" Teprve pak mohu s počítačem nějak pracovat, ale zbavit se problému mi nejde. Scany neukazují nic, mám NOD 32.... Jsem víceméně prostý uživatel, žádný IT - potřeboval bych též poradit. Dík

no dostal sem se do toho exploreru a z flashky nainstaloval a pustil malwarebytes..naslo to asi 3 viry ktery sem nasledne ulozil do karanteny a smazal, nicmene po restartu problem pretrvava...takze jaky mam dalsi moznosti? jiny program? diky

takze superantispyware nainstalovan scan probehl naslo to asi 300 cookies vadnych a jeden dalsi malware v registrech..vsechno bylo smazano a problem se malicko zmenil..porad mam cistou plochu akorat to pri spousteni nehazi chybovou hlasku ze nejde najit ta vec

opravdu netusim co sem zase provedl:D v nouzovem rezimu jsem spustil roguekiller z flashky..to zase naslo nejakou spinu tak sem to smazal..po naslednem restartu se vratila chybova hlaska jako puvodne akorat s tou zmenou ze nejde odkliknout a hlasi mi to ze neodpovida a kvuli tomu nejde ani spravce uloh, nicmene ve stavu nouze to jde

no tak jsem este jednou pustil ten superantivirus tentokrate dukladny scan a naslo to par trojanu..po smazani a naslednem restartu system nabehl v pohode akorat vyskocila tabulka nastroje konfigurace systemu se kterou nelze nic delat ani nejde kliknout na start ani ikonky a nejde spustit ani spravce pres ctrl alt delete, nouzovy rezim jde nahodit bez problemu a vypada ze funguje normalne

zkontroluj, že v msconfig.exe není v "po spuštění" žádný záznam - když jsi je údajně vypnul a přesto ti vyskakují tabulky.

správce úloh:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum =16&topic=59528#9
lišák zmiňuje obě větve, hklm i hkcu: http://www.lisak.cz/spravce-tohoto-systemu-zakazal -spravce-uloh.html
a pak restart.

doporučuju vyjet si log z hijackthis (nebo z combofixu, vidí i naplánované úlohy ale je ukecanější) a do večera si v něm číst. a pak hubit.

asi sem to spatne napsal...po najeti systemu mi chvilu jde cokoliv delat ale pak to zamrzne...v nouzovem rezimu sem se podival do spravce uloh a podle zalozky po spusteni nic nenabiha..zajimalo by me jestli, kdyz obnovim system k cca mesic staremu datu, se mi vrati i ty viry ktere mi zpusobovaly problemy ackoliv sem je chytil pravdepodobne pred par dny