Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vybral jsem správně komponenty?

Čau tak dnes je den nákupu komponentu a potrebuji vedet jestli je dobra volba intel i3 a gtx 660 a 8 gb rám vegeance pro motherboard: b75 asus case: Zalman z11 disk :wd black 1000 gb a cooler master
thunder 600 w děkuji celková cena plus chladič DVD a další blbustky cca 16 000 pokud by měl někdo nápad tak prosím poraďte :) dekuji

Změna idiotského předmětu, původně: myslíte ze udělám dobře ? (karel)

To sis nemohl koupit jinej zdroj?Třeba Seasonic?Cooler Master není nic extra kvalitního.