Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojeni fotek do jednoho souboru

Potreboval bych poradit, jakym programem spojit vice fotek do jednoho souboru, ale tak, aby to bylo co mozna nejjednodussi a nejrychlejsi. Nepotrebuju z toho delat prezentaci. Jde o to, ze musim v praci do systemu vkladat fotky a jde to pouze po jedne, coz mi zabere spoustu casu a chtel bych to urychlit tim, ze fotky spojim do jednoho souboru (napr pdf) a ten tam vlozim. Dik

Jde o to, ze musim v praci do systemu vkladat fotky a jde to pouze po jedne

Pokud je to v "práci", pak je tam obvykle nějaký administrátor, IT oddělení, vedoucí, atd. Tady asi těžko někdo bude tušit, co je to za systém (databáze?) a co akceptuje a co ne.