Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konfigurace aktualizací se nezdařila - vrácení změn - Win 7

Zdravím,

Instaluji nový PC a zasekl jsem se na několika aktualizacích, windows tak nebude aktuální a nepustí mě k dalším...

OS: originální Windows 7

Jedná se o tyto důležité aktualizace: KB2529073, KB2532531, KB2836502, KB982018.

Po jejich automatickém stáhnutí a instalací provede systém restart a následně při spuštění provádí konfiguraci aktualizací, ketrá trvá více jak hodinu a nakonec skončí neúspěšně + vrácení změn, to by se opakovalo pořád dokola, tak jsem musel abych mohl s počítačem normálně pracovat, aktualizace dočasně zakázat.

Nepomohl nástroj připravenosti pro aktualizace, nepomohl on-line nástroj microsoftu na odstraňování problémů s konfigurací aktualizací Fix-it. Nakonec jsem stáhl aktualizace ručně a zkusil je nainstalovat a tady mě překvapila hláška - aktualizace není určena pro váš počítač.

Takže systém mám neaktuální a nepohnu se nikam, nějaké rady co s tím?

Jedná se o tyto důležité aktualizace

údajně kritická je pouze druhá aktualizace (zabezpečení bluetooth), ostatní jsou volitelné.
poslední se týká podpory 4kb formátování, to se může hodit. je to .msu formát, ten není default ve win asociován.

systém mám neaktuální

no a? právě vidíš, že automatické aktualizace jsou z poloviny blbosti a nefunkční zlo.