Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání obrazu a zvuku

Zdravím, mám problém že jak na YT tak i ve hře se mi seká zvuk i obraz docela nepříjemně.
Prohadal jsem PC 3x Antivirákem nic nenašel, programem na Mallware a atd taky, HitmanemPro jsem několikrát také prohledal.
Reinstal jsem ovladač na zvuk tak i na základní desku.
Pár dní zpátky to ještě nedělalo.
Možná je to neaktualizovanými ovladači, jenže free program mi neukazuje nic a program který výrobce mého PC má na stránách mi ukazuje 19 aktualizací a z toho dost i zvuk, ale je to placené.

Parametry atd PC:
Přehled informací Hodnota
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Přehled informací Hodnota
Operační systém Microsoft Windows XP Professional
Přehled informací Hodnota
Service Pack OS Service Pack 3
Přehled informací Hodnota
CPU typ Intel Pentium 4 520J, 2800 MHz (14 x 200)
Přehled informací Hodnota
Název základní desky Dell OptiPlex GX280
Přehled informací Hodnota
Čipová sada základní desky Intel Grantsdale-G i915G
Přehled informací Hodnota
Pracovní paměť 1014 MB (DDR2 SDRAM)
Přehled informací Hodnota
Grafická karta Intel(R) 82915G/GV/910GL Express Chipset Family (128 MB)
Přehled informací Hodnota
3D-akcelerátor Intel GMA 900
Přehled informací Hodnota
Zvuková karta Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [B-1]
Přehled informací Hodnota
Ovladač IDE Intel(R) 82801FB Ultra ATA Storage Controllers - 2651
Přehled informací Hodnota
Ovladač IDE Intel(R) 82801FB/FBM Ultra ATA Storage Controllers - 266F
Přehled informací Hodnota
Síťová karta Broadcom NetXtreme 57xx Gigabit Controller (192.168.0.101)
Zařízení Identifikace Popis zařízení
wave-out.0 FFFF FFFF SoundMAX Digital Audio
Popis zařízení Typ
Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [B-1] PCI

Budu rád za všechny rady "nejlepší rádci budou ti, co mi napíšou Reinstal WIN".

Odinstaluj 3x Antivirák, programem na Mallware a atd, taky HitmanPro. Restart. Nejaka zmena?
Skontroluj si teploty CPU (napr. speedfan) a aj vytazenie CPU (ctrl-alt-del)

Ovladace sa neaktulaizuju ziadnym programom (odinstalovat aj plateny aj neplateny proste vsetky), restart Windows, a nasledne nainstalovat spravny ovladac rucne z webu vyrobcu zakl.dosky alebo celeho PC. (www.dell.com, nic tam neni platene)