Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ukládáním souborů opene office 2.4.1 do odt

Dobrý den, mám tento problém. V OS Windows XP profissional mám nainstalován openoffice 2.4.1 CZ a mám tento problém. Jestliže otevřu soubor již vytvořený soubor v odt formátu a začnu do něj psát a po cca 10 minutách psaní se snažím změny uložit objeví se mi chybové hlášení chyba pří ukádání dokumentu chyba při zápisu souboru. (ukládání do doc formátu i export pdf fungují bez problémů). Pokud vytvořím nový soubor hlášení se objeví též obdobné – soubor se potom uloží prázdný s 0 B na víc se změněným formátováním na currier new 10 , přesto že byl nastaven times new roman 12.
POZN: problém se nevyskytuje pouze v případě pokud rychle změny a soubor do cca 1 nebo 2 minut uložím
Dříve dlouhodobě jsem měl PC openoffice 2.1 bez problémů, před měsícem se objevili tyto problémy (nevím zda po projetí PC čističem registrů nebo špatně uloženým makrem), proto jsem se rozhodl verzi 2. 1. odsinstalovat a naistalovat 2.4. 1 bez vyřešení příslušného problému.(verzi 3 ani 4 nemohu instalovat kvůli rigiditě rodinných příslušníků zvyklých na grafické prostředí). Chtěl bych se zeptat jak bych mohl svépomocí věc opravit.

Open Office zrušily. ted je jeho náhrada LibreOffice 4. A proč si tam nenainstaluješ MS Office 2007 nebo novější? soubory s příponou olt jsou podporovány. na rigiditu rodinných příslšníkú se vy***, když něco nejde, musí se tam dát něco jiného, at se jim to líbí nebo ne. šmitec.

MS office je placený SW, navíc verze 2007 bez rozšíření neukládá ve formátu odt. V PC mám též instalovaný LO verzi 3.6 v níž pracuji a bez problémů.
Důvod proč jsem se obrátil do poradny je vysvětlit proč i po odinstalování openoffice a jeho znovunaistalování se objevuje příslušná chyba a zdfa ji nejde nějak snadno opravit.

verzi 3 ani 4 nemohu instalovat kvůli rigiditě rodinných příslušníků zvyklých na grafické prostředí

versus

zajímavé je, když to dám uložit do formátu doc, resp. do xls,tak je to bez problémů

a tak mi z toho vychazi, ze resenim je

uložit (to) do formátu doc, resp. do xls,tak je to bez problémů

EDIT
holt verze 2.4.1. nebyla dokonala, proto prisla verze 3 a verze 4