Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení omezeno.

Chtěl bych se zeptat,jestli nemá někdo řešení na můj problém.
Mám nový notas značky acer Aspire s win 8. Jsem připojený přes wifi,jenže mým problémem je,že asi 2-3 do hodiny mi skočí připojení OMEZENO a po půl minutě se připojení obnoví a v pohodě internet šlape.Dělá mi to jen u notebooku,na mobilu nebo na matčiném PC se tento problém nevyskytuje. Prosím někoho o radu. DĚKUJI PŘEDEM ZA ODPOVĚDI. :)

acer aspire, windows 8, wifi - blbější kombinaci si ani nedovedu představit.
běž to reklamovat, že vypadává wifi spojení.

špatně může být driver wifikarty - jeho neschopnost domluvit se s routerem při automatickém nastavení.
pokud jsi schopen vybrat si acer aspire, asi bych po tobě neměl chtít řešit nastavení wifi routeru.

No vypada naozaj na problem s ovladacom, takze bud si pozri novsi, alebo...vlastne nemas moc moznosti lebo na reklamaciu to nie je. MS nezodpoveda za chyby svojho OS, ak je to chyba v ovladacoch tak to Acer nikdy neprizna a predajca ta s tym posle do prdele pravdepodobne.
Moze ist aj o hw zavadu, takze skus tam nejaky live linux z cd, ci usb, ci to bude robit aj tam.