Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TL-WR941ND - WAN port is unplugged

Zdravim,

dneska přišel novej router, bohužel se vyskytl jeden menší problém - router hlásí, že LAN je připojen pouze pokud ho připojím přes můj starý router resp. WAN do starého routeru a z něj vyveden RJ-45 do routeru nového. Pokud ovšem kabel připojím rovnou do routeru nového, hlásí, že připojen není. Jak je to tedy možné? Předchozí router je poskytnut přímo od mého ISP, domnívám se tedy, že to tu provider při instalaci nějak šikovně locknul pro připojení pouze do routeru přímo od něj. Je to možné? Nejsem expert, nevím to. Předem děkuji za jakékoli rady či připomínky. Mimochodem, s nastavením routeru jako takového problém nemám.

Já myslel něco takového: http://www.teno.cz/pocitace-a-prislusenstvi/sitove -prvky/power-over-ethernet/digitus-passive-poe-cab le-kit + http://www.nc.cz/spojka-rj-45-utp-f8p8c-f8p8c-_d80 77.html .
Kabel bych normálně zapojil do spojky, z tý pak vyvedl kabel do PoE + bych doň zapojil napájecí adaptér z routeru, ten bych vedl do druhé části P. PoE, která by byla ukončena zapojením AC do routeru + WAP.