Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače

Zdravím, mám pro většinu z vás jistě banální dotaz. Mám zřejmě zastaralé ovladače a potřebuju aktualizovat na nové, jenže nevím přesně které. Nechci zbytečně stáhnout špatné tak se raděj zeptám. Mám WIN7 64bit A grafiku NVIDIA GEFORCE GT 430. Dá někdo prosím odkaz na ovladače ?

Jak jsi přišel na to, že máš zastaralé ovladače? Něco ti nefunguje?
Naklikat si to snad svedeš sám: drivers (400 series).
Kdyby ne - měly by to být tyhle: 66800