Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojský kůň

Dobrý den. Asi před dvěma dny se mi na počítači začala objevovat tabulka od ESETu- C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\RegS vsc.exe - trojský kůň - nelze vyléčit

Co s tím? Sice jsem nezaznamenal žádné problémy v počítači ale co já vím co by se mohlo později stát. Prosím, neměli by jste nějaké řešení (pokud je třeba tohoto trojana odstranit) které by byl schopen uskutečnit i laik jako já?

Díky,
Michal

V nouzovém režimu nefunguje internet, čímž mi znemožňuje práci s ESETem který chce nějakou instalaci pomocí internetu bo co a odstranit ten program s trojanem taky nemůžu jelikož údajně nemám oprávnění, ač jsem administrátor a jediný uživatel tohoto počítače.

Díky,
Michal

v mých xp má ten RegSvcs.exe náhodou velikost 32.768b :) při pohledu dovnitř je vidět, že konec .exe je vyplněn nulami.

stáhnul bych antivirové boot cd, z něj nabootoval a otestoval systém (když neběží systém z disku, vir se nemá za co "zamknout"):
avg-rescue-cd
livecd
rescuedisk
http://www.avira.com/en/download/product/avira-ant ivir-rescue-system
pokud cd nic nenajde, poslal byl eset tam kam patří - ostatně máš u něj placenou podporu, tak se jich na to zeptej.