Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přihlášení

Dobrý den,prosím o pomoc, denně zadávám hestlo počítače a bez problémů, heslo neměním. Dnes jsem měla pc zaplí bez problémů, ale jakmile jsem ho chtěla zapnout podruhé, naběhla obrazovka pro zadání hesla, zadám heslo a potvrdím....poté se mi ukáže, že SYSTÉM NEMŮŽE NAČÍST PROFIL UŽIVATELE......nemůžu se dostat do PC, co s tím, pomůže mi někdo?....mám tam důležité pracovní věci a nemůžu se tam dostat přesto že mám heslo správné. Děkuji

Nejdřív by to chtělo vyřešit problém se čtením a pochopením psaného textu:

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká.

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém...

To jsou pokyny, které se objeví na stránce pro položení dotazu.

problémy s čitelností disku: asi poškozené soubory včetně osobní části registrů - toto je dobrých 18 let vlastnost windows, ne chyba.

nouzový režim a naplánovat kontrolu disku, pak restart, ať proběhne kontrola.

chkntfs /c c:

pokud nejde, vyndat disk, přidat do jiného pc, zachránit dokumenty a důležitá data. pak na tom spustit kontrolu toho přidaného disku.

na mrtvém pc zkontrolovat kvalitu napájení (stáří, značku a typ zdroje), nevyboulené vršky elektrolytických kondenzátorů na základní desce, pevně zaražené datové a napájecí kabely v bedně, nakonec pustit z boot cd/flashky nějaký memtest, aspoň na hodinu.