Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno wifi

Mam notebook značky packardbell s OS windows 7 starter 32bit a mam problem pripojiť sa na zabespečenu sieť WPA2-PSK aj ked mam heslo ktore je platné. Je to možne nejako viriešiť? ak ano tak ako? Vie mi niekto poradit?

V nastavení AP zkontrolovat číslo kanálu a zabezpečení nastavit manuálně (ne automatic WPA/WPA2...), stačí WPA-TKIP.
Pak v NTB vymaž se zesnamu všechny uložené WiFi sítě a zkus se připojit.

S tím ti neporadím - já kašlu na hesla a hackuju windowsácké wifiny pomocí linuxu. Jinak se tady trochu víc rozepiš, co ti to píše atd... Když ti neporadím já tak někdo určitě - tady jsou ti nejslušnější lidi na internetu (pokud nepočítám Windows podporu - ti jsou ale slušní až moc, dotěrní jak pojišťováci :D).