Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth

Dobré ráno chcel by soms a spýtať že jak zistím že či moj bluetooth je od spolocnosti ATHEROS alebo BROADCOM dakujem

V podstate je jedno aký hardware tam máš, dôležité je to v prípade ak chceš nahradiť software dodaný výrobcom alternatívnym úspornejším BT stackom. Občas je to viac ako vhodné. Systémové zdroje ktoré na seba naviažu nepotrebné, nikdy neuživané služby instalované oficiálnymi balíkmi BT software sú viac ako desivé ... :puff: