Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vybrat správnou Základní desku a doporučit výkon zdroje

Ahojky všem co rádi ladíte svoje pc.Mám k vám všem prozbu.Mám doma starší dvě grafický karty MSI N9600gt 512mb a chtěl bych je zapojit do SLI myslíte že bych měl poschánět nějakou starší a nebo koupit nějakou novou?(nezlobil by se kdyby jste mi nějakou doporučily)Něco o pc vím ale tohle jseem nikdy nedělal.A ještě jedna otazku stačil by mi tak zdroj v rozmezí 500-600W?Děkuji všem

Nevím sice co od toho očekáváš, tedy mimo vyšší spotřeby, kraválu a možný problém s ovladači.
Je potřeba hlavně slušná deska s podporou SLI a taky jakýsi procesor dostatečně rychlý, který máš a jaksi si ho neuvedl.
Pro tuto historii bude stačit trochu slušný 500W zdroj.

To jsem ,,oooopravdu,, nevěděl že to musí podporovat...A co od toho čekám?Leží mi to tu nemám co na práci tak si za 2000 postavím celej pc (haha)Hi-end co nebude ale třeba Warcraft 2 Dark of Tides na to dám chytráku...Takový rady si dokážu vydedukuju sám když chvíly popřemýšlím.

Kdyby si nejen "přemýšlel", ale měl i znalosti o SLI, tak třeba zjistíš, že i pitomá HD 7770 má větší grafický výkon a skoro třetinovou spotřebu nežli 2x nV 9600.
Na to ti stačí si projet výsledky 3D testů.
Takže pane chytrý zabýváš kravinami s HW který patří do muzea a navíc nevíš která bije.