Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na hraní her v nižší cenové relaci

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jestli má cenu kupovat todle PC http://pc.bazos.cz/inzerat/30397985/Dvoujadrovy-po citac-AMD-Athlon-X2.php jelikož nemám peněz na rozhazování tak si nemůžu koupit jako ostatní PC za 15 tisíc,PC bych používal na hraní her jako je třeba World of Warcraft,Diablo III,League of Legends,nebo se mi hodně zalíbil TOMB RAIDER 2013.Myslíte že by tam mohly ty hry nějak tak fungovat alespoň na low detaily bez sekání?Popřípadě jestli by někdo našel lepší sestavu v té cenové relaci zhruba do 5000 tisíc.

Do 5 tisíc najdeš něco po bazarech (zastavárny, internet).

Lepší řešení než nakupovat na bazoši (alespoň podle mě), je koupit repasovaný počítač a do něj kartu s AMD asi za 2000,- Kč.
Již několikrát jsem kupoval DELL (Precision a Optiplex, cca 2-3 roky staré) a mohu doporučit. Syn hraje LOL, WOT, PES 2013, Skyrim a má v Precisionu tuto kartu: http://www.czc.cz/msi-r6670-md1gd5-pci-e/90794/pro dukt
Není to nic pro vysoké rozlišení, ale dá se hrát plynule a bez kousání na střední rozlišení s monitorem 1680x1050.
Do Precisionu se vejde skoro jakákoliv karta, u Optiplexu je potřeba dát pozor na rozměry a výkon karty.
Dohromady se to dá pořídit kolem 6500,-Kč i s OS. (Optiplex)

Něco takového jsem chtěl slyšet,já nepotřebuju PC na kterým budu hrát FAR CRY 3 na full,mě postačí něco s čím bych mohl hrát LoLko bez lagů,jinak majitel PC na které jsem dával odkaz je z Olomouc takže se za ním stejnak stavím,prej že mi ukáže co to umí :)

problém je ten, že hraní na střední detaily a v rozlišení 1680x1050 s kartou HD6670 bez škubání je pohádka. Možná tak starší a nenáročné hry. A paradoxně ty Delly, až umřou, tak je budeš moci odnést jen na smeťák, protože jsou to BTX mašiny, tj. normální ATX komponenty (deska, často zdroj a chlazení) se do nich osadit nedají.

FC3 je relativně nenáročná hra, jsou daleko náročnější..