Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor

Dobrý den, někde jsem četl, že prý záleží na velikosti procesoru, ale už nevím kde, tak bych se chtěl zeptat jestli by tento procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6850 šel nahradit silnějším. Popřípadě mi prosím napište název procesoru. děkuji za vaše odpovědi

- "na velikosti procesoru" naozaj nezáleží, oni majú veľkosť skoro rovnakú... Na výkone procesoru naozaj záleží. Neviem, kde chodíš "čítaš", ale nevadí...:-)
Iste by "šel nahradit silnějším." - ono to záleží na základnej doske, aké procesory podporuje. Toto sa ľahko dočítaš na stránkach výrobcu Tvojej základnej dosky.