Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s bootováním

Zdravím, potřebuju poradit. Mám windows 7 ale můj noťas už je zasekanej a tak ho potřebuju přeinstalovat. Naistaloval jsem zadal offyciální klíč a po restartování počítače naběhne HP (od HP mam noťas) takový "intro" nebo obrázek .... po té nějak toto: "Pro pokračování náhrání CD/DVD stiskněte libovolnou kláves" a když to nedam tak zase naběhne ten obrázek HP ... a opět "stiskněte libovolnou klávesu" - když stisknu nějakou tu klávesu tak to chce instalovat od znova ... neví co stím? špatně naistalované?

je videt disk v BIOSu?

jestli dobre rozumim, tak jsi nekde uprostred instalace, kdy se restartuje PC a po te by melo dojit na doinstalaci a konfiguraci administratorskeho uctu, po cemz nasleduje spusteni windows.
-otestuj disk, jestli je vubec OK
- zkus instalaci nacisto jeste jednou, zformatuj predtim (na zacatku instalace) disk, data mas zalohovana jiste mimo notas.