Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - stále online

Zdravím,

Rád bych požádal o radu. Mí přátelé mě stále vidí online na Skype, ikdyž se odhlásím. Zkoušel jsem vypnout všechna ostatní zařízení, na kterých Skype někdy používám (mobil a tablet), změnit heslo (které jsem mimochodem nikomu nedával), ale stále jsem online. Jsem si jist, že jsem nezůstal přihlášen nikde jinde.

Napadá vás nějaký důvod, proč by tomu tak mělo být? A případně jak to vyřešit?

Děkuji za odpověď a všem přeji krásné Vánoce ;)

Kámošce to dělá taky, zkouším zjistit, co má za mobil. Ale jediné co zatím vím je, že se neodhlásí a odejde z dosahu WIFI, pak je připojená celý den i když už je fuč. Když se odhlásí řádně, tak zmizne u mě na PC.
Nevím, asi chyba mobilu, nebo spíš routeru? Zkus odejít z dosahu WIFI, mimo dosah vypni founa a vrať se dom. Pokud se stále uvidíš, zkus odpojit router od napájení, zní to divně, ale kdo ví...

Odinstaloval jsem skype z mobilu i z tabletu (vždy se odhlašuji řádně, ale stejně ten skype pro android už není co býval a já ztrácím trpělivost), vypnul je, vypnul jsem i počítač a stále jsem online. Mám už to tak delší dobu, lidé mi píšou i v noci a diví se, že jim neodepisuji.

Zkoušel jsem se přihlásit na jiný svůj skype účet a zavolat si na ten druhý profil. Vyzváněcí "tůt" se neozvalo, asi po minutě ticha mi to zahlásilo, že hovor selhal, ale stále jsem online.

Odpojení routeru jsem zkoušel také, nepomohlo.

Vážně jsem bezradný, vypadá to, jako by byl někdo jiný přihlášen na mém profilu, až na to, že mu z nějakého důvodu nevyzvánějí příchozí hovory. Heslo jsem měnil už dvakrát, ale tato změna bohužel nikoho odnikud neodhlásí, a ani neexistuje nic, co by mě odhlásilo ze všech zařízení, jako je to tuším na Facebooku, takže zřejmě tohoto parazita budu muset na svém profilu mít už navždy...

Velmi bych ocenil další rady...

Pak to je nejspíš v Microsoftu. Jedině jít na wwww.skype.cz a v podpoře se aglicky dotázat. A vzhledem k tomu, že to MS převzala a nejde jim asi moc o to co si myslí uživatelé, ale spíš naslouchat komunikaci mezi Skype uživateli, tak se bojím, že se s tím něco tak rychle udělá...

A nebo?
Zkusit založit jiný profil, účet a jest-li to je to samý...

Dobře, děkuji, pokusím se napsat jim na podporu. A jinak ohledně tvé poslední rady - to mě napadlo taky, jak jsem psal, že jsem volal sám sobě z toho dalšího účtu. Odhlásil jsem se z toho profilu číslo 2, přihlásil se zpět na svůj, ale číslo 2 už online nevidím, takže problém bude asi jen s tím mým účtem...

Dobrý den, povedlo se vám nějak vyřešit permanentní stav "online" ?? Já nainstaloval 16.1.2014 Skype na tablet s Android 4.2. a od té doby jsem pro ostatní stále online a to i v době, kdy dám skype na tabletu řádně odhlásit, skype odinstaluju, tablet vypnu. Už nevím co s tím :-(

díky za případnou pomoc Labus77@seznam.cz

je to tak jak to všichni píšete. Bohužel jsem si díky testování provedl to samé. Je za to zodpovědná aplikace skype pro android. a je jedno pro jakou verzi. Zatím hledám řešení jako ostatní. Jestli to najdu dám to sem. Hodně štěstí ostatním :-)

PS: prostě MS se zase pěkně ukázal

forum#!topic/viphone/9Ey6nl1Pl3M

1. Zadejte do svého Skype účtu z počítače, přes Skype desktop klienta.
2. Otevřete okno chatu náhodné.
3. Zadejte následující příkaz: /showplaces
Po odeslání zprávy, měli byste obdržet odpověď, která vám ukáže, kolik místa jste on-line. Pokud se ukáže, že jste registrováni na
více než jednom místě, zadejte následující příkaz: /remotelogout
4. Ujistěte se, že jste úspěšně odhlášen ze všech ostatních zařízení kromě stávající znovu spustit /showplaces znovu a měla zobrazit zpráva s jediným zařízením.
5. Konec Skype a vaši přátelé vás měl vidět jako offline, jako jste vy.

del (karel)

Ještě rekapitulace postupu:

1. otevřete si konverzaci s jakýmkoliv vaším kontaktem a prohoďte si s ním pár zpráv (bez toho mi to nešlo)
2. napište /showplaces, to by vám mělo vypsat několik řádků (připojených míst), něco ve smyslu "Active Skype endpoints: (d54f6sa4d68g68er8g78) pc Windows (re6g684e6g478er7j) Android"
3. napište /remotelogout, to vás odhlásí ze všech (fiktivních) míst kromě toho, ze kterého píšete

V případě, že nefunguje, zkuste nějak popřepínat stav, restartovat PC a tak.
Mně to zafungovalo, snad pomůže i ostatním ;)

... pokud se vám to bude vracet, tak za to může Android (nevím která verze). Když se přihlásíte na skype z čehokoliv s androidem, tak v paměti zůstává skype notifikátor o doručených zprávách. Nepodařilo se mi ho vypnout ani ukončením skypu nebo přes ccleaner. Jediné co pomohlo bylo odhlášení skypu na androidu (nebo vypnutím telefonu) a tím i ukončení notifikátoru.
Opakuji, že nevím na jaké verzi androidu a skypu jsem na to přišel, ale za vyzkoušení to stojí ...

Del. Pokud máte zájem o placenou reklamu, ceník je nahoře. (karel)

Já jsem měl stejný problém, a myslím, že má pravdu papus a že je vinna androidí aplikace Skype. Já jsem prostě odinstaloval z telefonu ten aktuální Skype, stáhl jsem dřívější verzi (konkrétně 3.2.0.6673), nainstaloval jsem ji a hotovo. Samozřejmě je hloupé, že budu muset odmítat aktualizace, no ale snad to nějaká příští vyřeší.

Zrovna to zkouším. Mobil mám vedle PC, na mobilu jsem přihlášený já, na PC někdo jiný. Na té úvodní Skype obrazovce tapnu vpravo nahoru. "Opravdu se chcete odhlásit ze Skype?", tapnu na "Ano". Tím jsem ukončil aplikaci Skype na mobilu správným způsobem. Do 10 sekund na PC moje ikona zmizí (zobrazují se tam pouze online kontakty). Je ovšem pravda, že to zmiznutí ikony mnohdy trvá i déle. Ukončujete Skype správně? (např. pokud se zapnutým Skypem na mobilu se odpojíte od internetu, zůstáváte pro ostatní stále viditelní jako online, tak se mimochodem chová i Skype pro PC).

Jediné možné vysvětlení je, že si se přihlásil někde jinde než běžně (ve škole,v práci, v kavárně) a zapomněl se odhlásit.

Jsem si jist,

Možná se pleteš a přeci jen si se někde přihlásil.
Už se mi stalo. Sestra se přihlásila na mojem notebooku na skype a potom se přihlásila na svojem pc :-D to byla sranda jak jsem se taky zapojil do konverzace a její kamarádka si myslela že to píše ona.

I když co jsem se dočetl Zde Doufám že umíš anglicky. Tak je to celkem rozšířený problém a proto se omlouvám za svůj komentář výše.
Zkus řešení co je v tom threadu co jsem zde linknul a pokud ani to nepomůže tak bych ti poradil jen jedno řešení. Udělej si nový účet a přidej si znovu své známé. Pokud budeš mít ten samý problém, tak to bude asi tvým zařízením (mobil,tablet viděl sem že to může dělat i ipad) takže si budeš muset kdyžtak pohrát s nastavením tabletu.

Taky řeším tento problém a mě to dělal skype na mobilu a pomohlo mi zajít na skype na pc dát se tam offline pak to samé na mobil dát i v mobilu skype na offline a pak ho teptve odhlásit a pak už jsem online nebyl jen když jsem se přihlásil na pc. Takže jen se odhlásit nestačí. Nebo tedy aspoň u mě to zabralo.

Zdravím! :) také jsem tento problém řešila po nainstalování aplikace do mobilu s operačním systémem android. Četla jsem, že některým po naistalování aplikace nastal stejný problém. A tak jsem přemýšlela a různě zkoušela, čím by to mohlo být a jak opět docílím toho, abych byla opět offline. Nakonec jsem došla k závěru, že v aplikace máte pouze dvě možnosti - buď být dostupný (čili online) nebo neviditelný ( = offline, ačkoliv stav neviditelný ve verzi skype pro počítač je prostě být neviditelný a ne offline). Žádné odhlášení z telefonu ani z počítače Vám nepomůže, ani přeinstalování. Je to prostě účtem. Přišla jsem na to, že stavu offline docílíte tak, že se samozřejmě odhlásíte z aplikace(tak se dostanete do statusu neviditelný) a na počítači si zadáte také neviditelný. Stav offline jakoby přestal fungovat a nahradil ho stav neviditelný. Zadejte si stav neviditelný a budete opět offline Doufám, že jsme to z mé zprávy pochopili a že Vám to alespoň trochu pomůže.

Do doby, než tuhle chybu Mrkwosoft nahradí jinou, pomůže zadat ručně ( nikoli kopírováním ! ) příkaz /remotelogout . Příkaz se zadá v chatu a odešle jako chat zpráva komukoli, kdo si o vás nebude myslet, že jste se zbláznili :))) Pak dojde k odpojení všech "visících" připojení. Tato připojení si můžete také zobrazit příkazem /showplaces , který vám ukáže, na jakých zařízeních se váš skype tváří (nebo skutečně je) přihlášený.

Díky, ale pomohlo to jen nějak částečně. Viselo připojení z Androida i když to v telefonu už dlouho nemám, tak jsem to shodil.
Ted pokud jsem online a vypnu PC a nasledně druhá strana zapne PC a naskočí mu Skype tak mě vidí offline, což je OK, ale pokud se přihlásím, naskočím online tak nasledně i když se odhlasim tak jsem pořád v online statusu. Zajimavé je že když na svem PC přihlasim skype někoho jineho tak jsem offline, i když ostatní mě vidí online, je to nějaký podělaný či co, absolutně to nechapu, zkoušel jsem reinstal a nepomohlo, tak nevim

Fakt je takový, že problém nastal od té doby, co Microsoft převzal Skype. Rozjebali to stejně, jako ostatní jejich produkty. A stejně tak jako jinde i tady jsou extrémně pomalý v řešení problému. Pracovat já takhle u mě v práci, už mě dávno vyhodí. Nic méně zatím funguje toto. Zadejte do chatu ve skypu přikaz /showplaces = zobrazí se vám kde všude jste na SKYPU přihlášeni. Pak se příkazem /remotelogout odhlasíte ze všech stávajících účtu kde jste přihášeni, většinou přes mobil, z duhého compu a pod. Pak bude vše chvíli fungovat normálně :-) Jó MICROSOFT to jsou machři :-)

to bych sice možná ráda i byla, pokud by se mi nestalo u kamarádky, která se do svého profilu už nikdy nedostane (zapomněla heslo), že byla tři týdny offline a poté se mi opět bez jejího přičinění (není nikde přihlášená, stále nezná heslo) začala objevovat online. kdybych to nevěděla, píšu jí zprávy a divím se, proč neodpovídá.
měl by s tím skype něco dělat. je to matoucí a těch chyb je čím dál víc.

Dnes jsem řešil stejný problém... mám 2 účty : 1 používám pro PC a druhý jiný pro Mobil
Z mobilu jsem se odhlásil, ale na PC jsem se viděl připojený. Pak jsem zkusil "odstřelit" na mobilu kde co a nic nepomohlo.

Na PC jsem dal příkaz /showplaces a vypsalo to, že jsem přihlášený pouze na tomto PC a s tím jménem, které používám pro počítač, což je správně.
Zkusil jsem na mobilu (SGS4, Android 4.3) znovu spustit Skype a použít stejný příkaz /showplaces a ejhle, byl jsem na Androidu 2x!
Takže jsem napsal v mobilu příkaz /remotelogout a pak zase /showplaces a už jsem byl jen 1x a pak proběhlo i odhlášení :-)))
Díky bohu. Fakt mě to docela štvalo.

No bohužel tento problém nemá řešení, je to vina Microsoftu, od doby, co koupil Skype, aby mohl šikanovat lidi se staršími operačními systémy, nastaly tyto problémy.
Já jsem odinstaloval Skype ze všech zařízení a stejně jsem byl pořád online, což je sice zcela nelogické, ale je to tak.

Nemusí to být pravda. Před půl rokem jasem použil postup popsaný v tomto vlákně a zafungoval. Skutečně to dělal Skype na Androidu. Skype jsem z telefonu odinstaloval, později jsem udělal i hard reset, takže Skype jsem používal výhradně na PC. Včera jsem náhodou zjistil, že jsem opět trvale přihlášen a opět to dělá Skype na Androidu kde již půl roku žádné Skype není.

Stále neznáme řešení?? Už mě to se**. Pořád viditelný a ne a ne to kdekoliv zrušit. Dostávám zprávy, prý proč neodpovídám. Asi jediná možnost je vytvořit nový účet a nepřipojovat se přes špiona GOOGLE ANDROIDA?????