Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s pc

Zdravim vás, potřeboval bych pomoct dnes ráno jsem zapl pc a běžel bez problémů ale kolem 5 hodiny když jsem zapl pc tak po načítání okénka Spouštění systému windows mi tka skočí modrá smrt a pc se restartuje. Právě píšu z nouzového řežimu a ten jde. Když jsem chtěl dát obnovení systému tak mi to napsalo že nebyl nalezen žádný bod obnovení :( Prosím o pomoc. Mám Windows 7 Ultimate.

Tam skočila a hned zmizla takže nemám šanci něco zjistit ale našel jsem po restartu zprávu ze systému...snad to pomůže

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.1
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: c00002e3
BCP1: 8A157F20
BCP2: C0000189
BCP3: 00000000
BCP4: 00000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\122513-21218-01.dmp
C:\Users\Tomáš\AppData\Local\Temp\WER-58546-0.sysd ata.xml

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clci d=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

Ještě zkus stáhnout BlueScreenView od NirSoftu, který umí analyzovat hlášení o pádech. Zajímej se hlavně o sloupec "Caused by driver" (tj. jaký ovladač způsobil pád). Pokud bude pokaždé stejný, pachatel je jasný. Pokud bude pokaždé jiný či v tom bude namočené jádro systému (ntoskernel apod.), bude příčinou pravděpodobněji vadný HW (např. vadný zdroj, paměť, základní deska, ...).
A automatický restart po chybě se dá samozřejmě ve Windows vypnout.

Je to u všech chyb? Jedná se o součást jádra systému Windows, takže bych to spíš viděl na HW problém.
Disk otestuj utilitou ze stránek výrobce (stáhni ISO -> vypal na CD -> nabootuj).
RAM otestuj MemTestem nebo Gold Memory (opět stáhni ISO -> vypal na CD -> nabootuj). Nech běžet pár hodin (ideálně přes noc), abys program stihl víc průchodů.
Ostatní HW komponenty (zdroj, grafická karta, ...) otestuješ tak, že je vyměníš.

Tak jsem v nouzovém režimu odstranil ovladače na grafickou kartu restartoval pc a běží všechno bez problémů :) ale je divné že když jsem je odinstaloval tak v normálním windowsu ty ovladače jsou a v nouzovém už ne :D To už je fuk :D ale děkuji za pomoc :)