Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přehrávání videí na tabletu.

Zdravím, jaký program je na přehrávání videí na internetu do tabletu. Když jsem na tabletu a jsem na internetu a chci si pustit nějaké video např.: na streamu. Tak se mi neukáže ani to video, nevíte jaký program potřebuju nainstalovat aby mi šla videa přehrát?

A Ty vieš s určitosťou povedať, že on chce prehráváť nejaké video vo flashi, ktoré sa spúšťa na nejakej stránke a on tomu hovorí na streame?
A vôbec, čo Ty vieš čo má za "tablet"? Možno má iPad alebo niečo s Androidom alebo čo ja viem...
Flash býva "vo výbave" (v základnom pakete pri doručení) len ako Youtube prehrávač.

Mám tablet s androidem, na přehrávání videí z YouTube jsem si stáhl rovnou program YouTube takže to je cajk, ale potřebuju na ostatních webových stránkách přehrát video a je jedno jestli je to stream nebo něco jiného.
Ps.: ten stream myslím jak je na seznamu.

Ak sa jedná o videá vo flashi, potom je nutné stiahnuť a nainštalovať Adobe Flash Player, ktorý už nie je oficiálne podporovaný a aplikácia z Google Play zmizla...
Tu je pre Android 4.0: Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81)
Tu je pre 2.x a 3.x: Flash Player 11.1 for Android 2.x and 3.x (11.1.111.73)

P.S. A aby som nezabudol: www.koukni.cz mi na tablete vo Firefoxe funguje skvele... :-)

Ano, ale jak to přehrávat oficiálně, resp. jako blbej user, ktere prostě koupí tablet a chce jej používat, ne "tunit"? Protože pak je takovej tablet z polovičky na hovno, když využití internetu je na něm těžce degradováno.

PC je trochu jiná liga, vůči tabletu. Tablet je trochu víc hračka typu "start and play", narozdíl od PC, kde vlastně v základu máš jen operační systém. Na Androdidu máš už předinstalován browser, avšak není zjevně až tak použitelnej, jak jsem si myslel. Pro upřesnění - sám tablet nemám, ani telefon s Androidem, jen občas se mi něco dostane do ruk, abych tam nastavil wifi, či nějakou jinou kravinu.

Takže pokud to chápu dobře, nezbývá než čekat, až Flash vymře a všechno pojede na HTML5?

narozdíl od PC, kde vlastně v základu máš jen operační systém.

Na Androdidu máš už předinstalován browser

ale no tááák... Windows má IE, Linux (neviem) OSX (neviem) určite tam všade nejaký browser "v základu" je. :-)

HTML5 - mnoho vývojárov a zainteresovaných ho chce pretlačiť a vidí v ňom budúcnosť. Ako dopadne flash si netrúfam predpovedať...

ale no tááák... Windows má IE, Linux (neviem) OSX (neviem) určite tam všade nejaký browser "v základu" je.

Máš pravdu, já su dneska nějak mimo. A tam vlastně taky Flash je třeba natlačit. Jenže tam je stále ještě (naštěstí?) podporován. Dokud ho budou podporovat i tam, tak to HTML5 půjde mnohem pomaleji. Stejně je to docela úchylný, jak jediná SW firma (Adobe) takto ovládá kus internetu.