Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP NTB

Ahoj :) dostal jsem Nootebok HP pavilion DV5 dnes šel skvěle asi 4 hodiny a potom sem jej vypnul protože jsem chvátal na tvrdo v menu na přehrávání filmu . a těd jen probliknou diody a hned se vypne nic jiného neudělá. OS Vista RAM3GB AMD Turion ATI Radeon myslím 3400 nebo tak něco :) už jsem vyndal i baterii biosu a furt nic .prosím poradtě co stím :) Děkuji :)

je možné, že ti to zdechlo samovolně.. Takto na dálku se to diagnostikuje dosti obtížně.

Vypni to, vytáhni baterku, a zkus vytáhnout všechny disky (HDD i ODD), včetně RAM modulů. Mělo by to začít dělat něco jiného. Pokud ne, tak je hodně pravděpodobné, že zdechla deska.