Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukové ovladače;

Dobrý den,mám otázku,jak zjistím jaké ovladače potřebuji ? vždycky jsem používal via hd audio deck,ale ted když mám win 7 ultimate 64bit ( PŘED HODINOU JSEM DOINSTALOVAL ) tak tyhle ovladače nejdou,nevím si rady.

Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů - Zvuk. Máš tam nastavené reproduktory jako Výchozí?

Z toho mifova odkazu nahoře - stáhnul a nainstaloval jsi ten horní ovladač? europe.asrock.com
Možná to budeš muset zopakovat s tím, že nejdříve ty stávající ovladače odinstaluješ (přes Správce zařízení nebo Ovládací panely).

Kolik tam máš ovladačů zvuku? Tys to postahoval a nainstaloval všechno?! Odinstaluj je. Nejsem si jistý - nejsou ty základní ovladače v nainstalovaném OS, anebo na CD k základní desce?

Tohle už je nějak únavné. Ve Správci zařízení - Řadiče zvuku, videa a her je všechno v pořádku? I kdyby bylo - rozklikni položku a dej patřičné zařízení Odinstalovat.

Zrestartuj PC, ono by si po restartu mělo samo hledat ovladače - uvidíš to v pravém dolním rohu monitoru (u hodin). Pokud je najde - oznámí to bublinou. Pak zkus přehrát nějaký zvuk (zkontroluj si to nastavení z toho mého screenu nahoře), případně i nastavení hlasitosti zvuku.

Pokud je nenajde, jdi znovu do Správce zařízení a stejným postupem (přes pravé tl. myši na zařízení) dej nainstalovat ovladače (ukaž cestu nebo je nech vyhledat na netu).

Otázka je, jestli máš reproduktory zapojené ve správné zdířce výstupu zvukové karty. A taky, jestli je ta zvukovka vůbec v pořádku. O reproduktorech ani nemluvím.

Zbývá taky možnost přizvat někoho znalejšího, aby se na to koukl na místě nebo zkusit externí zvukovku (za 300,- nějakou určitě koupíš).
Nebo zkusit jiné ovladače: driverscollection.com

Udělal jsem to přesně podle postupu,vymazal jsem ovladače,restartoval jsem,mezitím se mi nainstalovali nějaké aktualizace,potom to našlo 2 ovladače,jeden je od Nvidie a druhý je high definition audio device,ve správné zdřírce jsou sluchátka určitě,a reproduktory nemám. Mikrofon kjdyž mluvím,tak ty čárky nabíhají,takže mikrofon asi funguje,ale sluchátka prostě nic. Ani hláska,ani při zapnutí počítače nějaký zvuk..

Když chci nai nstalovat ty ovladače,co jsou tu napsané,tak to píše že součásti chybí.