Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 7 64bit

Ahoj, zakoupil jsem přesně tuto PC sestavu:

http://www.czc.cz/5kioobq680hfm92ljovgggshta/sezna m

Dneska jsem chtěl nainstalovat Windows 7 home, 64bit, ale bohužel se nedaří.

Instalace začla v pořádku, vše jsem potvrdil, začalo:

Rozbalování souborů systému Windows
Instalace funkcí
......
Dokončování

PC se restartoval a začal 2. postup. V tom se PC vypnul a znova zapnul. Instalace začala pokračovat tam, kde skončila před restartem, ale v tu ránu se objevilo okno, že PC byl neočekávaně restartován, došlo k chybě a že mám dát OK a spustit instalaci znova.

Pokud dám restartovat PC a nechám aby se instalace automaticky načetla v pokračování tak automaticky mne to najede hlášku.

Pokud dám při restartu spustit z cd tak začne instalace windows od začátku.

Vše potvrdím, najede tabulka ve které si mám vybrat kam chci win instalovat. Můžu si přidávat oddíly, oddíl, kam se instaloval poprvé windows a instalace neproběhla v pořádku tak mohu zformátovat...můžu oddíly přidávat, ubírat...

Ale ať udělám cokoliv tak ten win ne a ne nainstalovat :-(

Poradíte prosím? Jsem v tomto začátečník.

Děkuji

Díky zan návod.. dělal jsem to tak jak je napsáno. Dostal jsem se do bodu 8 a v průběhu bodu 9 mne to vždycky spadlo. PC se jakoby natvrdo vypnul,ale znova zapnul... nechal jsem vše běžet,znova se spustil jako že bude v instalaci pokračovat a v tom tam vyskočilo okno,že PC byl neplánovaně restartován a že tam došlo k chybám.

Studuji znova ten návod, ale je v ang. tak nevím zda jsem vše přelouskal....ale snad tam žádné kulišárny nejsou, jde jen o to se tou instalací proklikávat...

Ale jak říkám, vždycky v bodě 9 to spadne, retaruje a pak to hlásí chybu.

Je jedno co tam dělám nebo ne.. ať ty oddíly tvořím,či netvořím..je to fuk..pokud tam dám instalaci tak v průběhu ní se PC nepláovaně zapne/vypne a chce jakoby pokračovat v instalaci, ale v tu ránu se zobrazí okno s chybovou hláškou a přez to nejede vlak...

Aha, a to se dělá jak?

PC mne sestavovali v czc.cz .. včera jsem si ho přivezl domů. Mám tam i u toho nějaký papír s nějakým testem. Jsem laik, tomuhle nerozumím, a ten test jsem nestudoval, ale bylo tam napsáno, že je vše v pořádku.

Vaše rady o těchto testech mne nic neříkají, nerozumím tomu :-(

Tak nejsem nějaký expert, ale windowsi instalovat běžně umím :-) Na starém PC jsem instaloval Xpčka milionkrát, win 7 také, na pracovním notebooku jsem si zase instaloval win8 (byly součástí) a právě Win 8 mne nevyhovují a czc.cz Win 7 neměli... tak proto,no.