Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto HP Probook 4540s a instalace Win 7 HP 32Bit

Dobrý večer, dnes jsem instaloval kamarádovi na notebook HP Probook 4540s Win 7 Home Premium 32 bit, protože si stěžoval, že ty osmičky jsou na nic. Když instalace 7ček se dokončila a přišla na řadu fáze, kdy se mělo zadat jméno uživatele, heslo čas a tak, tak to bylo v pořádku. Potom, když to psalo systém windows dokončuje instalaci tak to napsalo: Při incializaci přihlášení došlo k chybě, nebo tak něco, byl tam červený křížek a pak se notebook restartoval pořád dokola a systém nechtěl naskočit. Povedlo se mi ho nahodit přes jakousi utilitu, nebo co to bylo, jmenovalo se to Grub4dos a když jsem vybral load witout loader tak ten systém naskočil v pořádku, ale problém je že to musím takhle dělat, při každém zapnutí, nebo restartování notebooku.

Jak docílím toho, aby se ten systém spouštěl normálně. předem děkuji.

Kradené Windows se tu neřeší. Nainstaluj tam HP verzi a bude to fungovat. (touchwood)

Jen v rychlosti vysvětlím že Grub4Dos je bootloader, který mimojiné umožňuje bootovat i z image disku a dokonce tento image nahrát i do paměti a z tama nabootovat.
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=14&t=1817 08

Já tomu rozumím tak, že ten Grub4Dos je zcela samostatně v RAM paměti. co zkusit odstranit heslo administrátora?
http://magazin.stahuj.centrum.cz/trinity-rescue-ki t-oprava-windows-pro-laiky-i-odborniky/