Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem střední škola

ahoj neporadil by mi někdo na jakou střední prumyslovou školu v praze se zaměřením na informační technologie . Mě zatim napadli SPŠ: v úžlabině , Na Třebešíně, Na proseku. Budu rád za rady třeba podle osobních zkušenotí. Díky

s pražskými středními školami bude mít většina republiky minimum zkušeností.
bohužel tvůj pravopis tě deklasuje na cikánskou pomocnou školu, 3x propadnutou. nebo na poslance za věci veřejné.
(ano, iq na 98% souvisí se schopností pochopit něco tak jednoduchého, jako je pravopis)
takže zkus zelený pruh, jejich nároky by na tebe nemusely být příliš vysoké.

Blb, který nezvládá mateřský jazyk, nezvládne ani vyšší edukaci.

To by ses divil. Uz jsem videla vysokoskolsky studenty nebo absolventy s pravopisem na dost mizerne urovni.
A kdybys videl, kolik studentu bohemistiky(:!:) psalo pomerne jednoduchy zapoctovy diktat s 5 vetami nadvakrat nebo kvuli tomu dokonce opakovali predmet...

Tak jiste, pravopis se maji decka naucit na zakladce, vejska je od jinejch veci, mne to vysvetlovat nemusis. Ja reagovala jen na mifovo vyjadreni, ktere tam cituju :-) Holt vyssi edukaci zvladaji i lide, kteri nezvladli pravopis ;-)

Číst, číst, číst, číst.. musíš pravopis dostat do oka. Pak ti přijde hrozně proti srsti napsat něco špatně. Ten pocit "ale vždyť to vypadá hrozně" je důležitý.

Nenapsal jsi bydliště, takže na místě asi nezáleží. Já jsem slyšel o SŠ v Kutné Hoře, že je dost kvalitní.

Ono to je asi relativně jedno. Důležitá je vysoká, nejspíš asi FIT. Důležité je, zamyslet se, jestli tě opravdu baví počítače jako takové. Počítej s tím, že počítačová škola je hodně o programování (myslím tím jednoduché programy) a že se musíš z hlavy naučit stovky či tisíce příkazů. To, že ti jde dobře LoL neznamená, že tě baví počítače. (Tím nechci nějak urazit, ne všichni jsou takoví, ale co jsem koukal na prváky tak to je horší a horší a o počítačích jako takových nemají ani páru.)
Osobně můžu doporučit SSPŠ (ssps.cz), akorát jestli jí nemáš trošku z ruky. Zítra je tam odpoledne den otevřených dveří, můžeš se tam mrknout. :)